PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

KRAKDENT® 2018 odsłania nowości

ms
27-02-2018, 09:10
KRAKDENT® 2018 odsłania nowości KRAKDENT 2018
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT®, przez wielu uważane są za najważniejsze spotkanie branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizatorzy Targów wskazują na kilka przyczyn takiej oceny.

Kwintesencja fachowej wiedzy i praktycznych rozwiązań w branży dentystycznej, nowinki technologiczne oraz innowacyjne produkty, zwiększające efektywność codziennej pracy lekarzy stomatologów oraz techników dentystycznych, trendy z uwagą obserwowane przez ekspertów z całego świata. Właśnie tym charakteryzuje się KRAKDENT®.

Podstawą jest nowoczesność, dzięki której każdego roku prezentowane są oryginalne i nietuzinkowe narzędzia, stymulujące świat stomatologii do ciągłego rozwoju. Lekarze pojawiający się na Targach KRAKDENT® poszukują alternatyw, dzięki którym będą mogli zwiększyć kompetencje i rozwinąć umiejętności.

Na szczególną uwagę fachowców podczas tegorocznych Targów zasługuje stoisko marki BEYOND, gdzie zostanie zaprezentowany nowy Akcelerator Polus Advanced. Urządzenie wyposażone jest w wielokrotnie nagradzaną już technologię Lightbridge oraz bezprecedensową technologię ultradźwiękową, która w znaczny sposób przyspiesza proces wybielania. Polus Advanced zawiera udoskonalony system filtracji, który mieści w sobie 150,00 włókien optycznych, usuwających promieniowanie ultrafioletowe oraz całe szkodliwe ciepło.

Bardzo bogata jest w tym roku oferta urządzeń i produktów przeznaczonych do wybielania zębów. Wynika to m.in. z ciągle rosnącego zapotrzebowania właśnie na te usługi. Dlatego też na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych w Krakowie KRAKDENT® będzie można szczegółowo zapoznać się z ich obszerną propozycją, m.in. z wybielającą pastą Pearl White Green Tea Formula, przeznaczoną do codziennego użytku. Produkt charakteryzuje się wysoką obecnością aktywnych składników takich jak nadtlenek wapnia, pozwala na delikatne usuwanie osadów oraz rozjaśnianie tych, które trudno całkowicie usunąć.

Kolejną nowinkę, którą będzie można znaleźć na stoisku MARKU DENTAL, jest ABC Whitening System. To niezwykle bezpieczny, bezbolesny i wysoce efektywny trzyetapowy system do nakładkowego wybielania zębów.

Podczas tegorocznej wystawy zaprezentowane zostaną również nowoczesne i rozbudowane skanery. Wśród nich m.in. propozycja na najwyższym światowym poziomie, przeznaczona dla wymagających techników, czyli 5-osiowy, precyzyjny skaner inEos X5 firmy Dentsply Sirona. Unikalna technologia tego urządzenia to gwarancja dokładności i pewnik wyjątkowej głębi pola ostrości. Przeprowadzone badania wskazują, iż dokładność wzorcowych próbek typu „most” wynosi 2,1 +/- 2,8 μm, natomiast dokładność próbek typu „inlay” wynosi 1,3 +/- 0,4 μm.

Firma Marrodent oferuje z kolei skanery 3Shape serii E(1,2,3) i D(1000,2000). Szybkie skanowanie urządzeń pozwala na pracę nad większą liczbą przypadków w znacznie krótszym czasie.

Dodatkową atrakcją na stoisku COLOR TRADING będzie możliwość wykonania badania śliny, które pozwoli sprawdzić stan zdrowia jamy ustnej, w tym ryzyka próchnicy i chorób przyzębia. Badanie przeprowadzone na pierwszym na świecie analizatorze śliny Sill-Ha można wykonać każdego dnia Targów między godziną 10:00 a 17:00.

SŁOWA KLUCZOWE
Targi w Krakowie   KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH