PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Krakdent 2017: szykuj się do srebrnych godów

ms
18-03-2016, 09:23
Krakdent 2017: szykuj się do srebrnych godów Krakdent 2016 (foto: archiwum)
Już można rezerwować terminy: XXV jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Krakdent odbędzie się w okresie od 9 do 11 marca 2017 r.

Z kolei na rezerwację powierzchni wystawowej jest jeszcze za wcześnie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto spojrzeć raz jeszcze na to co działo się podczas Krakdent 2016. Na najszybszą ocenę pozwalają liczby.

W trakcie Krakdent 2016 r. stanowiska wystawowe 402 wystawców odwiedziło 15 tys. gości (w 2015 r. 14 tys. a w 2014 r. 12 tys.). Podczas Krakdent 2015 r. obecnych było 336 wystawców (263 w ramach Krakdent 2014).

Odpowiedź na pytanie o przyczyny coraz większej liczby wystawców daje wypowiedź Crisa Norisa, reprezentującego włoską firmę Simples & Smart (unity). - Chcielibyśmy zacząć rozwijać swój biznes w Polsce, a Krakdent to idealne miejsce, aby rozpocząć ten proces. Piękne miasto, znakomita frekwencja lekarzy dentystów i ogromne zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu na targach i z pewnością wrócimy za rok – mówił przedstawiciel Simples & Smart.

Po stronie dużej części gości targów także panował entuzjazm. – Właśnie tutaj, na Krakdencie można przekonać się jak bardzo najnowocześniejsze technologie wkroczyły w stomatologię. Bogata oferta na stoiskach pozwoliła na sprawdzenie zasad działania wielu nowych modeli urządzeń: mikroskopu, tomografu, czy skanera 3D. Jestem pod wrażeniem tego, jak mocno rozwijają się lasery, które do tej pory były marginalizowane. Przedstawiono dużo rozwiązań diagnostycznych, informatycznych. Pojawiają się drukarki 3D, które pozwalają produkować modele w obrębie własnego gabinetu. Wszystko to sprawia, że my lekarze, możemy leczyć sprawniej i szybciej – zapewnia dr Tomasz Śmigiel z Kliniki Śmigiel Impant Master Clinic w Katowicach.

- Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do Krakowa za rok! – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie, firmy, która organizuje Krakdent. Liczy ona, że w 2017 r. impreza będzie miała co najmniej tyle pozytywnych ocen co ta w 2016 r., jubileuszowa edycja zobowiązuje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Grażyna Grabowska   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH