PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Kol-Dental rozpoczyna współpracę z Heraeus Kulzer

Kol-Dental/szaft
07-05-2014, 15:32
Kol-Dental rozpoczyna współpracę z Heraeus Kulzer Kol-Dental rozpoczyna współpracę z Heraeus Kulzer (źródło: Heraeus)
1 maja 2014 roku firma Kol-Dental została bezpośrednim importerem produktów firmy Heraeus Kulzer - poinformowali przedstawiciele firmy.

Warszawski Kol-Dental od 20 lat zaopatruje gabinety w materiały i sprzęt stomatologiczny. Klientami firmy są zarówno duże kliniki, jak i jednoosobowe praktyki stomatologiczne.

Kol-Dental jest bezpośrednim dystrybutorem producentów takich jak: 3M ESPE, GC, Kerr, Densply, Ivoclar Vivadent,VOCO, Coltene Whaldent, Maillefer, Edenta, Komet, Kenda, Planmeca, Durr Dental, Zimmer Dental, Hu-Friedy, LM-Instruments, SOGEWA.

Od października 2013 roku Kol-Dental wszedł w skład Plandent Division, drugiego co do wielkości w Europie dystrybutora sprzętu i materiałów stomatologicznych.

Heraeus jest producentem materiałów i sprzętu dla stomatologii i protetyki. Produkty firmy są obecne na polskim rynku od prawie 20 lat. W asortymencie firmy znajdują się m.in.: materiały kompozytowe, systemy łączące najnowszej generacji, duży wybór mas wyciskowych, filmy rtg, akcesoria stosowane przy znieczulaniu. W portfolio znajdują się także także urządzenia i materiały laboratoryjne do wyposażenia pracowni protetycznych.

Od lipca 2013 roku Heraeus Kulzer jest częścią japońskiej grupy Mitsui Chemicals.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Kol-Dental   Heraeus Kulzer   Mitsui Chemicals  

POLECAMY W SERWISACH