PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Knee Support i fotel dentystyczny będzie jeszcze wygodniejszy

jsz
28-05-2014, 09:51
Knee Support i fotel dentystyczny będzie jeszcze wygodniejszy Knee Support i fotel dentystyczny będzie jeszcze wygodniejszy (źródło: Crescent)
W dzisiejszych czasach o sukcesie praktyki stomatologicznej nierzadko decydują detale. Czasem bywa jednak, że to nie najefektowniejsze rozwiązania technologiczne, z punktu widzenia pacjenta, są najbardziej pożądane. Czasem liczy się po prostu wygoda.

Zdaniem przedstawicieli Crescent Products ich produkt - Knee Support, czyli swego rodzaju poduszka...pod kolana pacjenta, poprawi ergonomię nawet najlepszego fotela dentystyczneo, a ten tańszy wywinduje o klasę wyżej.

Idea Knee Support jest prosta, choć sam produkt de facto ma kształt półksiężyca. Pacjent umieszcza sobie taką poduszkę pod kolanami, co zapewnia jego nogom odpowiednie ułożenie w trakcie leczenia. Odpowiednie, czyli jakie? Naturalne, lekko nachylone w górę i nie powodujące zbędnych napięć w stawie biodrowym.

Knee Support zaprojektowano tak, aby pasował do większości foteli dentystycznych. Dostępny jest w kolorach: szarym, czarnym, turkusowym, granatowym i świerkowym.

Produkt kupimy za ok. 80 dolarów.

Firma posiada w ofercie także zagłówki do foteli dentystycznych oraz specjalne poduszki pod kręgi lędźwiowe i maty na fotele.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH