• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Kilka przyczyn, dla których Krakdent będzie niezwykły

ms
09-03-2016, 08:07
Kilka przyczyn, dla których Krakdent będzie niezwykły Krakdent 2016
Jeszcze nigdy w historii Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, jak tegoroczne. Udział zapowiedziała rekordowa liczba firm (400) z Polski i zagranicy (m.in. z: Chin, Holandii, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch, USA).

Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9) czeka na uczestników 24. edycji najważniejszego wydarzenia branży stomatologicznej w tej części Europy, które rozpocznie się w czwartek 10 marca i potrwa do soboty 12 marca.  

Na targowych gości czeka wiele branżowych nowości, dzięki którym lekarze dentyści będą mogli wyposażyć swoje gabinety i kliniki w zgodzie ze światowymi trendami.

Nowoczesny gabinet
Zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji Krakdentu było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć powierzchnię wystawienniczą o 1300 mkw. Hala Dunajec to nowoczesna, przeszklona konstrukcja przenośna, która została zrealizowana przez jednego z liderów tego typu rozwiązań w Polsce.

Rekordowe grono wystawców to jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy: unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz produktów niezbędnych w procesie leczenia. Na stoiskach znajdziemy m.in.: SIROLaser Blue – pierwszy na świecie diodowy laser stomatologiczny wyposażony w trzy diody - czerwoną 660 nm, - podczerwoną 970 nm oraz niebieską 445 nm (nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 2014); bezprzewodowy system oświetlenia LED do lup stomatologicznych PeriOptix Firefly; najnowsze aparaty tomograficzne, urządzenia do wybielania zębów, kompozyty i włókna węglowe,  siedziska, zapewniające prawidłową cyrkulację krwi w czasie długich zabiegów, czy całą gamę produktów premium do pielęgnacji jamy ustnej zapewniających.

Najlepsze targowe produkty tradycyjnie powalczą o Medale Najwyższej Jakości Targów Krakdent.

Więcej nowości tutaj

Krakdent-edu 
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent to nie tylko szansa na udane zakupy, ale i zdobycie cennej wiedzy. W tym roku w programie Krakdent-edu znajdziemy 20 szkoleń przygotowanych dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek stomatologicznych. Znakomitym uzupełnieniem tej wiedzy są szkolenia i prezentacje na stoiskach firm oraz seminaria i kursy przedkongresowe w ramach Kongresu Dental Spaghetti, który świętuje w tym roku 15-lecie istnienia.

Wielkie serca wystawców!
Po raz szósty w trakcie Targów zostanie przeprowadzona akcja charytatywna Dentopomoc, której celem jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. W jej ramach wystawcy przekażą organizatorom akcji – Targom w Krakowie, produkty stomatologiczne m.in.: pasty do zębów, szczoteczki o bajkowych kształtach, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla „Dzielnych Pacjentów”, zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, gry edukacyjne, zegarki oraz breloki. 

SŁOWA KLUCZOWE
Targi w Krakowie   kursy dla dentystów   KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH