Partner portalu partner portalu partner portalu

Kilka przyczyn, dla których Krakdent będzie niezwykły

ms
09-03-2016, 08:07
Kilka przyczyn, dla których Krakdent będzie niezwykły Krakdent 2016
Jeszcze nigdy w historii Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, jak tegoroczne. Udział zapowiedziała rekordowa liczba firm (400) z Polski i zagranicy (m.in. z: Chin, Holandii, Niemiec, Rumunii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoch, USA).

Międzynarodowe Centrum Targowo - Kongresowe EXPO Kraków (ul. Galicyjska 9) czeka na uczestników 24. edycji najważniejszego wydarzenia branży stomatologicznej w tej części Europy, które rozpocznie się w czwartek 10 marca i potrwa do soboty 12 marca.  

Na targowych gości czeka wiele branżowych nowości, dzięki którym lekarze dentyści będą mogli wyposażyć swoje gabinety i kliniki w zgodzie ze światowymi trendami.

Nowoczesny gabinet
Zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji Krakdentu było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć powierzchnię wystawienniczą o 1300 mkw. Hala Dunajec to nowoczesna, przeszklona konstrukcja przenośna, która została zrealizowana przez jednego z liderów tego typu rozwiązań w Polsce.

Rekordowe grono wystawców to jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy: unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz produktów niezbędnych w procesie leczenia. Na stoiskach znajdziemy m.in.: SIROLaser Blue – pierwszy na świecie diodowy laser stomatologiczny wyposażony w trzy diody - czerwoną 660 nm, - podczerwoną 970 nm oraz niebieską 445 nm (nagroda Nobla w dziedzinie fizyki 2014); bezprzewodowy system oświetlenia LED do lup stomatologicznych PeriOptix Firefly; najnowsze aparaty tomograficzne, urządzenia do wybielania zębów, kompozyty i włókna węglowe,  siedziska, zapewniające prawidłową cyrkulację krwi w czasie długich zabiegów, czy całą gamę produktów premium do pielęgnacji jamy ustnej zapewniających.

Najlepsze targowe produkty tradycyjnie powalczą o Medale Najwyższej Jakości Targów Krakdent.

Więcej nowości tutaj

Krakdent-edu 
Międzynarodowe Targi Stomatologiczne Krakdent to nie tylko szansa na udane zakupy, ale i zdobycie cennej wiedzy. W tym roku w programie Krakdent-edu znajdziemy 20 szkoleń przygotowanych dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek i asystentek stomatologicznych. Znakomitym uzupełnieniem tej wiedzy są szkolenia i prezentacje na stoiskach firm oraz seminaria i kursy przedkongresowe w ramach Kongresu Dental Spaghetti, który świętuje w tym roku 15-lecie istnienia.

Wielkie serca wystawców!
Po raz szósty w trakcie Targów zostanie przeprowadzona akcja charytatywna Dentopomoc, której celem jest wsparcie domów dziecka i rodzin zastępczych z Małopolski. W jej ramach wystawcy przekażą organizatorom akcji – Targom w Krakowie, produkty stomatologiczne m.in.: pasty do zębów, szczoteczki o bajkowych kształtach, płyny do płukania ust, nici dentystyczne, pudełeczka na mleczaki, książeczki dla „Dzielnych Pacjentów”, zegary piaskowe, odmierzające czas mycia zębów, gry edukacyjne, zegarki oraz breloki. 

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   kursy dla dentystów   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH