• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

KaVo i W&H ostrzegają przed zakupem kradzionego sprzętu

KaVo, W&H/szaft
25-09-2014, 08:04
KaVo i W&H ostrzegają przed zakupem kradzionego sprzętu Łupem złodziej padły głównie kątnice, turbiny i prostnice (fot. sxc.hu)
W trakcie ostatniej wystawy CEDE, która w okresie od 11 do 13 września odbyła się w Poznaniu, doszło do kradzieży na stoiskach firm: KaVo i W&H. Firmy apelują o czujność w trakcie dokonywania wyjątkowo atrakcyjnych cenowo transakcji, szczególnie turbin i kątnic.

Ze stoiska W&H skradziona została znaczna ilość turbin, kątnic oraz kątnic i prostnic, w tym turbiny z serii Synea Vision z bezcieniowym światłem Penta Led.

Firma prosi o uwagę przy zakupach oferowanych na szczególnie atrakcyjnych warunkach cenowych. Wszystkie końcówki oznaczone są specjalnym numerem, który można sprawdzić w siedzibie firmy.

Złodzieje odwiedzili również stoisko firmy KaVo. Zginęły instrumenty, które były prezentowane podczas spotkań z dentystami m.in. turbiny, główki, kątnice i prostnice.

- Śledztwo i dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja z Poznania. W związku z tym prosimy o czujność i sprawdzanie numerów seryjnych przy kolejnych zakupach w szczególności ze źródeł innych niż certyfikowani dystrybutorzy firmy KaVo, których lista dostępna jest na naszej stronie - informują przedstawiciele KaVo.

Lista instrumentów pokazowych skradzionych podczas targów CEDE 2014 została umieszczona na stronie www firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
CEDE kradzieże   prostnica   KaVo   turbiny   kątnica   CEDE 2014   W&H  

POLECAMY W SERWISACH