PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Jesienne promocje w KaVo

Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę KaVo Polska Sp. z o.o.
01-09-2016, 14:37
Jesienne promocje w KaVo Primus 1058 Life - unit firmy KaVo (fot. KaVo)
Wrzesień to w branży stomatologicznej tradycyjnie czas targów i związanych z nimi ofert promocyjnych. Choć w tym roku nie odbywają się targi CEDE, KaVo nie zapomniało o stomatologach planujących zakup sprzętu.

- Przygotowaliśmy szereg specjalnych promocji na wszystkie grupy produktów – unity stomatologiczne, sprzęt radiologiczny Gendex, mikroskopy Leica, system CAD/CAM, instrumenty i sprzęt specjalistyczny - mówi Marcin Chojnacki, dyrektor operacyjny KaVo Polska. 

W unitach szczególną uwagę warto zwrócić na model Primus 1058 Life – nowość, która zastąpiła legendarny model KaVo Primus 1058 Classic. Nowy unit ma m.in. nowoczesny, intuicyjny pulpit lekarza, cichsze siłowniki, wygodniejszy fotel pacjenta o większym udźwigu. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się też oferta mikroskopu stomatologicznego Leica. W cenie urządzenia otrzymamy ułatwiający pracę obiektyw MultiFoc o wartości 13 tys. zł.

W kategorii sprzęt radiologiczny mamy nowość - rentgen wewnątrzustny marki Gendex – GXIO-770. Aparat oferuje zdjęcia w wysokiej jakości, jest prosty w obsłudze i wyjątkowo stabilny dzięki funkcji Anti-Drift. Do wyboru mamy trzy długości ramienia, w tym najdłuższe na rynku, o zasięgu 216 cm. Kupując nowy rentgen w zestawie ze skanerem płytek wewnątrzustnych lub radiografią cyfrową i komputerem możemy zaoszczędzić nawet 5 tys. zł. Członkowie KaVo VIP KLUBU otrzymają też dwukrotnie dłuższą gwarancję na radiografię (4 lata zamiast 2).

Dla protetyków KaVo przygotowało zestaw CAD/CAM – frezarkę KaVo Arctica z doskonale znanym na polskim rynku skanerem wewnątrzustnym TRIOS firmy 3shape. Przy zakupie zestawu otrzymamy gratis 4-letnią licencję na oprogramowanie do projektowania prac protetycznych.

Promocje obejmują również końcówki stomatologiczne KaVo, a także sprzęt diagnostyczny (DIAGNOcam), chirurgiczny (EXPERTsurg) i profilaktyczny (piaskarka PROPHYflex).

Dla każdej kategorii produktów KaVo oferuje profesjonalne wsparcie przed- i posprzedażowe, obejmujące konsultacje na etapie projektowania gabinetu i konfigurowania wyposażenia, szkolenie z obsługi urządzenia, a także wsparcie serwisowe. Unikalną korzyścią są praktyczne warsztaty dla nowych użytkowników z zakresu diagnostyki radiologicznej i stomatologii mikroskopowej.

Więcej: kavo.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KaVo   sprzęt stomatologiczny  

POLECAMY W SERWISACH