• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Higiena jamy ustnej po hiszpańsku

08-05-2013, 00:01
Higiena jamy ustnej po hiszpańsku (fot. sxc.hu)
Higiena jamy ustnej po hiszpańsku (fot. sxc.hu)
Na polskim rynku pojawiła się marka DENTAID producenta specjalistycznych preparatów do kompleksowej profilaktyki jamy ustnej, m.in. flagowej linni Perio Aid. Wyłącznym dystrybutorem produktów marki jest Bałtycki Instytut Stomatologiczny (BIS). 

Firma DENTAID została założona w 1980 r. w Hiszpanii. Od początku istnienia firma postawiła na badania i rozwój, a jej celem jest dostarczanie najskuteczniejszych i najlepiej przebadanych produktów na świecie. Dzięki zaangażowaniu we wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz badania, które były realizowane w bliskiej współpracy z dentystami i farmaceutami na całym świecie, firma stała się globalnym liderem w swoim segmencie. DENTAID jest stałym partnerem najważniejszych światowych stowarzyszeń periodontologicznych i implantologicznych, ściśle współpracując z ośrodkami akademickimi w Europie i USA.

DENTAID zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu periodontologii, implantologii oraz ortodoncji. Jednym z flagowych produktów jest linia Perio Aid, wprowadzona w 1999 r. i produkowana nieprzerwanie do dziś. Jest to pierwsza na świecie udokumentowana klinicznie formuła chlorheksydyny połączonej z cetylopirydyną, stosowana w terapii chorób jamy ustnej, których przyczyną jest biofilm.

Drugą ważną linię produktową stanowi Vitis produkty przeznaczone dla pacjentów po zabiegach implantologicznych i ortodontycznych. W ofercie dostępne są również specjalistyczne linie produktów zapewniających codzienne wsparcie dla pacjentów zmagających się z kserostomią, halitozą oraz nadwrażliwością.

Produkty DENTAID dostępne są wyłącznie w sieci sprzedaży bezpośredniej oraz w gabinetach stomatologicznych na terenie całego kraju.

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Bałtycki Instytut Stomatologii

ul. Jaśkowa Dolina 57

80-286 Gdańsk

tel. (58) 345 39 71

www.dentaidpolska.pl

Źródło: Dentaid

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   higiena jamy ustnej   Higiena  

POLECAMY W SERWISACH