PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Global D powiew najwyższej jakości na polskim rynku implantów stomatologicznych

Mirosław Stańczyk
01-10-2015, 14:39
Global D powiew najwyższej jakości na polskim rynku implantów stomatologicznych Rafał Jakóbiak, dyrektor zarządzający Global D (foto: archiwum)
Należy raczej mówić nie o powiewie, ale o silnej bryzie, która powinna posadowić Global D w miejscu, w którym od lat przebywa i znakomicie czuje się francuska spółka matka - koncern Menix. Ta bowiem firma na swoim rodzimym rynku oznacza wszystko to co dzieje się najlepszego w medycznym sprzęcie, także w stomatologicznych systemach implantologicznych.

Mirosław Stańczyk infoDENT24.pl: Rzec by można, jeśli nie on, to kto? Dla francuskiej firmy Global D Rafał Jakóbiak jest niewątpliwie wymarzoną osobą, jedną z niewielu, które mogłyby podołać skutecznemu umiejscowieniu na polskim rynku stomatologicznym nowej marki z implantami w diademie. Któż zna bowiem lepiej uwarunkowania branży niż osoba przez kilkanaście lat wiele znacząca w Astra Tech, a więc w firmie w zasadzie implantami stojącej. Czy takie przeświadczenie o pozyskaniu do współpracy partnera idealnego działa w obie strony?

Rafał Jakóbiak, dyrektor zarządzający Global D: Zdecydowanie tak. Global D to chyba jest coś najbardziej wartościowego, co mogło się nam przytrafić, oczywiście nie o mnie tutaj chodzi, a o polskich lekarzy dentystów na co dzień zajmujących się w swoich praktykach implantami lub planujących taką aktywność.

infoDENT24.pl: Nawet jeśli tak jest w istocie, to w jaki sposób Global D będzie przekonywał do swoich racji dentystów, niezorientowanych przecież w ofercie firmy, a tych - póki co - jest zdecydowana większość? Przedstawiciele wszystkich firm funkcjonujących w świecie stomatologicznych implantów premium, jednym tchem wymienią wśród imperatywów działania: bezkompromisowość w walce o najwyższe standardy jakościowe, implementacje najnowszych, ale już sprawdzonych, osiągnięć nauki, dbałość o podnoszenie kwalifikacji zawodowych po stronie partnerów – lekarzy dentystów. I pewnie każda z tych firm będzie miała mocne argumenty, które udowodnią przytaczane tezy.
Rafał Jakóbiak: Powiem tak, znam ten rynek doskonale, wiem jakie są mocne, a jakie słabe punkty konkurencji i taka ocena nie jest przejawem megalomani z mojej strony. W przypadku Global D tych słabych elementów nie widzę, a proszę mi wierzyć, że próbowałem ich się doszukać. Gdybym znalazł chociaż jedno słabe ogniwo, z pewnością nie związałbym swojego życia zawodowego z Global D.

infoDENT24.pl: Co zatem Global D ma, czego nie mają inni?
 Rafał Jakóbiak: Raczej powiedziałbym czego Global D nie ma, co mają inni. Zazwyczaj w systemach implantologicznych można zaobserwować długą ścieżkę naukowego rozwoju. Wdrożone do produkcji rozwiązania trudno poddają się spektakularnym zmianom. Zazwyczaj jest tak, że konkretny system ma zalety, ale i pewne ograniczenia, które skutkują restrykcjami w pracy lekarza dentysty. Takich barier nie niesie ze sobą system implantologiczny opracowany w Global D. Oparty jest on bowiem na unikatowej technologii, która zoptymalizowała wszystko co najwartościowsze w tej dziedzinie wiedzy.
Śmiem twierdzić, że lekarza dentystę, korzystającego z oferty Global D, nie targają myśli, iż w konkurencyjnym systemie zastosowano rozwiązane bardziej nowoczesne, wyższej generacji.

SŁOWA KLUCZOWE
implanty_stomatologiczne   implanty   Global D   Rafał Jakóbiak   Menix  

POLECAMY W SERWISACH