PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Global D: implanty w systemie In-Kone

ms
28-10-2015, 08:21
Global D: implanty w systemie In-Kone Implanty w systemie In-Kone
System implantologiczny, opracowany w Global D, oparty jest na unikatowej technologii, która zoptymalizowała wszystko co najwartościowsze w tej dziedzinie wiedzy.

In Kone to kompletny i logiczny system implantologiczny. Rozwiązanie takie jest optymalne, biorąc pod uwagę obszary szczególnie ważne dla lekarza i pacjenta. Chodzi m.in. o: wskazania  kliniczne, przewidywalność, intuicyjność i niezawodność procedur, wieloletnie bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Global D to firma posiadająca 40 lat doświadczenia w: tworzeniu, badaniu, analizie, rozwoju i produkcji wyrobów medycznych służących implantologii.

Wiedza i doświadczenie Global D pozwala na tworzenie produktów najwyższej jakości. Zostało to obiektywnie potwierdzone szeregiem międzynarodowych certyfikatów jakości.

W przypadku systemu In Kone do najważniejszych należą:

- ISO 13 485 – 9001 system zarządzania jakością produkcji wyrobów medycznych;

- ISO 14 801 restrykcyjna norma weryfikująca wytrzymałość mechaniczną połączenia implantu z łącznikiem. 

 

System In Kone jest w całości produkowany we Francji i w Szwajcarii. Najwyższa jakość produktów pozwala na udzielanie im przez firmę dożywotniej gwarancji.

Najważniejsze cechy systemu:
·         Jeden system – dwa uzupełniające się profile implantów:
In-Kone Universal – profil kompresyjny;
Primo – profil progresywny 

·         Jedna platforma protetyczna dla wszystkich średnic implantów. Niezależność doboru komponentu protetycznego od rodzaju i średnicy implantu jest niezwykle istotnym ułatwieniem pracy lekarza - ze względu na łatwość doboru odpowiedniego komponentu,

·         Połączenie stożkowe implantu z łącznikiem – jest to standard współczesnej implantologii, jednakże na jego wytrzymałość mechaniczną i szczelność  wpływa szereg parametrów, występują duże różnice jakościowe pomiędzy dostępnymi na rynku połączeniami.

W przypadku systemu In Kone jest to stożek Morse’a o kącie 8 st. i odpowiednio długiej płaszczyźnie kontaktu części „męskiej” z częścią „żeńską”. Zapewnia to bardzo silne właściwości cierne, gwarantujące całkowitą szczelność połączenia, eliminację zjawiska mikroruchów i mikropompy.

Pośrednim dowodem trwałości połączenia jest fakt występowania w systemie narzędzia, które dezaktywuje połączenie implantu z łącznikem, jest ono, nawet po wykręceniu śruby, niezwykle trwałe i stabilne.  

POLECAMY W SERWISACH