PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Global D: implanty cyzelowane

Mirosław Stańczyk
01-10-2015, 14:42
Global D: implanty cyzelowane Rafał Jakóbiak, dyrektor zarządzający Global D (wszystkie foto: Andrzej Bugajski)
„Implanty cyzelowane” nie jest oczywiście określeniem nowego systemu implantologicznego, chociaż dbałość o pryncypia, ale także pietyzm wobec najmniejszych detali wiele mówi o jakości oferty francuskiej firmy Global D. To podmiot, który zadziwia nową jakością pracy, dotychczas niespotykaną na polskim rynku implantów stomatologicznych.

Mirosław Stańczyk infoDENT24.pl: Platynoirydowy wzorzec metra w Sevres pod Paryżem chyba najtrafniej ilustruje pozycję jaką zajmuje nomen omen francuska firma Global D na rynku implantów stomatologicznych. To duży prestiż, ale równie duże wyzwanie sygnować swoim nazwiskiem rozwiązania, które  – przynajmniej we Francji – mają status wiodących na rynku sprzętu i materiałów medycznych.

Rafał Jakóbiak, dyrektor zarządzający Global D: Z pewnością nie tylko we Francji. To fakt, że filozofia działania Global D jest mi bardzo bliska. Funkcje celu, ustalane przez kierownictwo firmy, nie są wyznaczane stopą zysku, przynajmniej nie tylko i nie w pierwszej kolejności.

Liczy się przede wszystkim harmonijna współpraca z lekarzami dentystami. Cieszymy się, gdy wraz z nami, swoją zawodową pozycję budują nasi partnerzy. Ich sukces zawodowy legitymizuje nasze podejście do budowania relacji z użytkownikami systemu implantologicznego Global D.

Z pewnością dla części dentystów, a chcemy aby ta grupa była jak najliczniejsza, współpraca z naszą firmą oznaczać może nie tylko niemal pewny sukces w leczeniu implantologicznym, ale także bardzo prawdopodobny stały rozwój zawodowy.

Dla nas więcej znaczy prestiż i marka firmy perfekcyjnej w każdym calu, niż to ile zestawów do implantacji klient od nas odbierze. Nie chcemy budować sieci klientów. Wolimy współtworzyć grupę specjalistów zjednoczonych wspólną pasją i chęcią uczestniczenia w dość elitarnym klubie użytkowników wiodącego systemu implantologicznego Global D.

 

infoDENT24.pl: Czy w świecie liczb takie partnerskie relacje mają rację bytu?

Rafał Jakóbiak:  Chcę wierzyć, że tak. Co więcej jestem przekonany, że tylko łączenie zawodowych ambicji z partnerskimi relacjami może przynieść sukces.

 

infoDENT24.pl: Cóż, mamy zatem do czynienia w Global D z filozofią perfekcji połączoną z humanitarnym poglądem na istotę funkcjonowania człowieka w zawodzie mającym status zaufania publicznego. To koncepcja wręcz perfekcyjna, ale czy aby w związku z tym - dla niektórych nazbyt onieśmielająca?

 Rafał Jakóbiak: Nic podobnego. Zapraszamy do współpracy każdego, bez względu na doświadczenie zawodowe, czy prestiż praktyki stomatologicznej. Idealnym wymiarem tego typu relacji jest dla nas chęć dążenia do rozwoju. Wówczas tworzy się potencjał, dzięki któremu zarówno my, jak i nasi partnerzy pokonywać będziemy kolejne bariery.

SŁOWA KLUCZOWE
implanty_stomatologiczne   Menix   Rafał Jakóbiak   implanty  

POLECAMY W SERWISACH