PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

FuturDENT 2016: może być ciekawie, bardzo ciekawie

ms
26-01-2016, 10:09
FuturDENT 2016: może być ciekawie, bardzo ciekawie FuturDENT 2016
Czy targów dedykowanych branży stomatologicznej jest wystarczająca liczba? To zależy. Czy każda tego typu impreza spełnia oczekiwania wystawców i gości? Z pewnością nie. Międzynarodowe Targi FuturDent mają szansę wpisać się do kalendarza imprez branżowych, z jasnym przesłaniem: postęp technologiczny i cyfryzacja pracy w gabinecie.

Aspekty naukowe i biznesowe w prowadzeniu praktyki dentystycznej będą ważnym elementem FuturDent. Nieprzypadkowo zatem kierownikiem naukowym FuturDENT został dr hab. n. med. Janusz Kleinrok prof. nadzw. Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Białymstoku.

Tematyka pierwszej edycji Konferencji FuturDENT będzie skoncentrowana na diagnostyce obrazowej, systemach CAD/CAM, zagadnieniach związanych z periodontologią, dysfunkcją narządu żucia i endodoncją.

Patronat merytoryczny nad częścią radiologiczną Konferencji objęła prof. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowska, która poprowadzi czterogodzinny interaktywny wykład oraz będzie udzielała indywidualnych konsultacji w specjalnie do tego celu wyznaczonej Strefie Dialogu.

Chcąc zapewnić komfort podczas indywidualnych konsultacji np. z rentgenodiagnostyki organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy: futurdent@ztw.pl.

W ramach tematu „Futurstomatologii” zaproszeni zostaną do udziału młodzi naukowcy z Politechniki Warszawskiej, pracujący nad innowacyjnymi rozwiązaniami mającymi zastosowanie w stomatologii.

Podczas Targów przeprowadzone zostaną dwie konferencje prasowe dla pism branżowych.

Uczestnicy Kongresu Prawa Medycznego otrzymają „Zbiór aktualnych wzorów dokumentów prawnych dla lekarza stomatologa do prowadzenia własnej praktyki” i będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji prawnych.

FuturDENT 2016 ma jeszcze kilka silnych punktów, chociażby ten, że odbędą się w Warszawie, która dotychczas nie mogła zbyt wiele zaproponować pod tym względem lekarzom dentystom oraz innym uczestnikom branży stomatologicznej. Biała plama na północnej i centralnej mapie Polski uzyska koloryt aktywności, a stanie się to pomiędzy 22 a 23 kwietnia 2016 r. w Pałacu Kultury i Nauki. Wtedy właśnie odbywać się będą w stolicy Międzynarodowe Targi FuturDent.

Grono odwiedzających Targi powiększy też znaczna liczba stomatologów związanych z wojskową służbą zdrowia, jako że w tym samym czasie i miejscu odbędą się – pod patronatem Wojskowego Instytutu Medycznego – Międzynarodowe Targi Medycyny Wojskowej i Ratunkowej MilMedEXPO. Wezmą w nich udział lekarze i ratownicy medyczni wszystkich frakcji mundurowych: wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej.

Na wszystkie pytania wystawców i zwiedzających odpowiedzą
Katarzyna Fernik-Jurek
+48 22 849 60 06 wew. 122
fernik@ztw.pl

Grażyna Pietrzyk
+48 22 849 60 06 wew. 121
pietrzyk@ztw.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH