• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Epic X: Biolase idzie za ciosem

ms
18-12-2014, 12:01
Epic X: Biolase idzie za ciosem Epic x
Rok temu pisaliśmy o dostępnym w USA diodowym laserze EPIC 10, uhonorowanym złotym medalem 15. edycji Annual Medical Design Excellence Awards. Producent urządzenia, firma Biolase poszła za ciosem, wypuszczając właśnie na rynek model Epic X.

Epic X, tak jak jego poprzednik, może być wykorzystywany w chirurgii tkanek miękkich, do procedur wybielających oraz podczas terapii leczenia bólu.

W czym zatem model ten różni się od poprzednika? Przede wszystkim następca Epic 10 wyposażony został w rozbudowany zestaw unikatowych końcówek ułatwiających i skracających czas przygotowania pacjenta do wykonania właściwego zabiegu chirurgicznego.

- Nasz laser dopracowaliśmy w szczegółach, zwracając szczególną uwagę na komfort obsługi urządzenia w trakcie jego pracy. Staraliśmy się także ułatwić personelowi gabinetu dentystycznego wykonywanie wszelkich niezbędnych zabiegów związanych z utrzymywaniem należytych standardów higieny - wyjaśnia Jeffrey Nugent, szef Biolase.

Dla użytkowników Epic X (oczywiście tylko na rynku amerykańskim) ważny jest fakt zapewnienia im niemal natychmiastowego dostępu do urządzenia zastępczego (gdyby posiadany egzemplarz uległ awarii). Zgodnie z umową użytkownik Epic X powinien mieć sprzęt naprawiony lub dostać egzemplarz zastępczy maksimum w ciągu 24 godzin.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
laserowe wybielanie zębów   EPIC X   BIOLASE   Laseroterapia   EPIC 10  

POLECAMY W SERWISACH