PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

EPIC 10 – laser epicki?

szaft
30-12-2013, 11:04
EPIC 10 – laser epicki? EPIC 10 – laser epicki? (Fot. BIOLEASE)
Według wielu ekspertów to jedno z najpopularniejszych urządzeń stomatologicznych mijającego roku. Diodowy laser EPIC 10 firmy BIOLASE, przeznaczony do trzech rodzajów terapii stomatologicznych, bije rekordy zainteresowania w USA. Pytanie, czy i kiedy będzie dostępny w Polsce?

EPIC 10 można wykorzystywać w chirurgii tkanek miękkich, do procedur wybielających oraz podczas terapii leczenia bólu. Urządzenie kusi przede wszystkim designem, którego centralnym elementem jest dotykowy interfejs. Na panelu wybieramy odpowiednie ustawienie i... pracujemy.

Wygląd urządzenia docenili jurorzy 15. edycji Annual Medical Design Excellence Awards (MDEA), przyznając laserowi w połowie 2013 r. złoty medal.

EPIC 10 to produkt z końcówki 2012 roku. Design nie jest jego jedyną zaletą. Od amerykańskiej agencji FDA otrzymał bardzo wysokie oceny. Eksperci podkreślają, że gwarantuje precyzyjną kontrolę podczas zabiegów i jest intuicyjny w obsłudze. Współpracuje on z systemem końcówek jednorazowego użytku, które można śmiało wyginać w razie potrzeby.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
EPIC 10   BIOLASE   laser diodowy  

POLECAMY W SERWISACH