• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Działania edukacyjne: trudne pytania dentystów do Dentool.pl (cz. IX)

ms
07-08-2017, 13:20
Działania edukacyjne: trudne pytania dentystów do Dentool.pl (cz. IX) Działania edukacyjne
Dentool.pl jest platformą, która ma usprawnić zarządzanie gabinetem stomatologicznym w sferze relacji: właściciel praktyki dentystycznej – dostawcy sprzętu, materiałów i usług, a także w obszarze edukacji i rozwoju zawodowego personelu medycznego. Warto poznać od podszewki ten nowy wymiar funkcjonowania w branży stomatologicznej.

infoDENT24.pl: Dentool to także „moduł szkoleniowy", a więc mamy do czynienia z kolejną sferą aktywności, którą od lat zajmują się wyspecjalizowane firmy.  Nasycenie rynku szkoleniami dla lekarzy dentystów jest wysokie. Czy to będą kolejne przedsięwzięcia, czy wsparcie dla już funkcjonujących projektów z tym, że w odmiennej formule?

Magdalena Jaworska, prezes firmy Dentool: Dentool to obecnie jedyna firma na rynku stomatologicznym, która połączyła w jednej ofercie usług wsparcie cyfrowe działań marketingowych, edukacyjnych i handlowych. To unikalne połączenie pozwala nam w rzetelny sposób wspierać jednocześnie rozwój lekarzy poprzez bezpłatne udostępnianiem im „modułu szkoleniowego”. W module tym każdy uczestnik szkolenia, którego organizator z nami współpracuje, otrzymuje dostęp do cyfrowej wersji materiałów szkoleniowych, do listy produktów, które były wykorzystywane w czasie szkolenia oraz do spersonalizowanych atrakcyjnych promocji handlowych, które mogą być dostępne wyłącznie dla tych użytkowników, którzy uczestniczyli w szkoleniu.

Ta absolutnie unikalna funkcjonalność systemu, która jest ściśle połączona z możliwością dokonania zakupu (wysłania zapytania i zamówienia), oferuje korzyści także dostawcom w zakresie promocji produktów. Poprzez moduł szkoleniowy połączony z modułem promocyjnym dostawcy mogą oferować swoim odbiorcom atrakcyjną ofertę. Dostęp do modułu szkoleniowego jest dla dostawców odpłatny w ramach oferty komercyjnej. Działania marketingowe i sprzedażowe dostawców są także wspierane poprzez reklamę, mailing i wizyty sprzedażowe konsultantów terenowych. Ta część oferty również jest odpłatna dla dostawców i wytycza nowy kierunek rozwoju marketingu stomatologicznego. Sugerujemy dostawcom optymalizację wydatków marketingowo-sprzedażowych poprzez ich cyfryzację. Proponujemy również metodyczne podejście analityczne do działań wspierających sprzedaż. Zachęcamy do wykonywania badań rynku, analizy raportów i precyzyjnego mierzenia efektów kampanii reklamowych.

Nasze wsparcie edukacji i rozwoju w stomatologii nie ogranicza się do zaoferowania systemu cyfrowego. Podejmujemy się także bezpośredniej współpracy z wykładowcami, z którymi od strony organizacyjnej zapewniamy wysoki serwis szkoleniowy, kontaktujemy dostawców zainteresowanych organizacją szkoleń z ekspertami w danej dziedzinie, i odwrotnie – lekarzy zainteresowanych rozwojem w kierunku szkoleniowym, kontaktujemy z organizatorami szkoleń i kursów.

Niezwykle cenimy sobie momenty, gdy kontaktuje się z nami organizator szkoleń, który chce w nowoczesny sposób zaopatrzyć swoich kursantów w konta w niezależnym systemie Dentool, do którego dostarcza swoje materiały. Niejednokrotnie otwiera to dalsze możliwości współpracy pomiędzy organizatorem a producentem, dystrybutorem i uczestnikami kursów.

POLECAMY W SERWISACH