PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Dr Tatiana Osuch-Cierniak (Getwell): przełomowy czas w znieczuleniach komputerowych

Mirosław Stańczyk
24-01-2014, 10:05
Dr Tatiana Osuch-Cierniak (Getwell): przełomowy czas w znieczuleniach komputerowych Dr Tatiana Osuch-Cierniak (Getwell): przełomowy czas w znieczuleniach komputerowych (foto: archiwum)
Firma Getwell w 2013 r. wprowadziła na rynek polski innowacyjny system znieczuleń komputerowych Calaject duńskiej firmy Ronvig. Rozwiązanie to stanowi przełom w dziedzinie znieczuleń komputerowych w stomatologii - zapewnia w rozmowie z infoDENT24.pl dr Tatiana Osuch-Cierniak, prezes firmy Getwell.

Dr Tatiana Osuch-Cierniak: To niewątpliwie przełomowy rok w historii naszej firmy. Kolejne doskonałe urządzenie znalazło się w naszej ofercie. Calaject to również światowy przełom w dziedzinie znieczuleń komputerowych stosowanych w stomatologii. Urządzenie jest niezawodne, proste w obsłudze, bezpieczne dla pacjenta - i co ma także niebagatelne znaczenie - bardzo ładne. Produkt ten cieszy się ogromnym powodzeniem od pierwszych dni sprzedaży.

Calaject zadebiutował podczas targów CEDE 2013. Efekt? Uznanie wśród lekarzy dentystów, dziesiątki zamówień, a wkrótce potem pierwsza nagroda na targach EXPODENT 2013 za innowacyjne urządzenie stomatologiczne.

Calaject prezentuje wysoką, duńską jakość. Najważniejsza cecha to jednak ta, że znieczulenia realizowane są bezboleśnie. Dla użytkowników istotne jest również to, iż eksploatacja urządzenia nie wiąże się z dodatkowymi kosztami (pozostaje standardowa igła i znieczulenie jak do karpuli).
Wiele osób podkreśla doskonałe wyważenie i lekkość uchwytu dozującego. Ale tych zalet jest o wiele więcej. Calaject trzeba po prostu wypróbować. Nic dziwnego, że dziewięciu na dziecięciu lekarzy, którzy testują to urządzenie, decyduje się na zakup.

Kolejną naszą innowacją były wprowadzone w 2013 roku implanty TIXOS włoskiej firmy Leader Italia, produkowane w oparciu o unikalną metodę druku implantu w technologii 3D z proszku tytanowego. Niezwykle twardy rdzeń i porowata struktura powierzchni zapewnia doskonałe parametry stabilizacji i przyspiesza czas integracji z kością, a tym samym zwiększa pewność powodzenia zabiegu.

Firma Getwell od sześciu lat, będąc wyłącznym dystrybutorem firm: Genoray, Leader Italia, CSN, Ronving, wprowadza także innowacyjne rozwiązania dla stomatologii w dziedzinie obrazowania RTG (zdjęcia punktowe, pantomografia, tomografia komputerowa). 

Getwell oferuje m.in.:

sprzęt do  wykonywania zdjęć punktowych  - w oparciu o aparaty bezprzewodowe PORT X firmy GENORAY  i ścienne MAX70 fIrmy CSN oraz uznane systemy radiografii PORT View i RX4;

 nowoczesny pantomograf z funkcją Multi Focus - PAPAYA firmy Genoray, który uzupełnił ofertę tomografów VOLUX (premiera CEDE 2013);

tomografy VOLUX o zróżnicowanym polu obrazowania i funkcjach dostosowanych do typu gabinetu – „siedzące”, „stojące”, "2w1" oraz z cefalostatem.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Ronvig   Getwell   Tatiana Osuch-Cierniak  

POLECAMY W SERWISACH