PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

"Domowa przymierzalnia" efektu planowanych zabiegów stomatologii estetycznej

en
15-02-2017, 09:05
Usługa "oceń to sam" zachęci czy odstraszy potencjalnych pacjentów stomatologów estetycznych? (fot. pixabay)
Uruchomiono nową usługę dla pacjentów, którzy chcą obejrzeć efekty zabiegów z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej (zanim się im poddadzą). Dostarcza jej strona internetowa www.comparethetreatment.com, na której można skorzystać z symulatora – Visualisers.

Symulator Visualisers pokazuje skutki leczenia (implanty, licówki, wybielanie, korekta wad zgryzu), zanim jeszcze pacjent przekroczy próg kliniki stomatologicznej. Bez względu na jaką procedurę się zdecyduje zdjęcia „przed” i „po” pozwalają ocenić efekty w domowym zaciszu.

Wystarczy tylko przesłać aktualne zdjęcie, dane kontaktowe oraz określić rodzaj usługi, którą pacjent jest zainteresowany. W ciągu 24 godzin otrzymuje e-mailem wizualizację skutków leczenia. I co więcej - bezpłatnie!

Twórcy Visualisers wierzą, że ich technologia będzie uczyć pacjentów na temat szerokich możliwości stomatologii i medycyny estetycznej. W ofercie mają analizę skutków zabiegów chirurgicznych i niechirurgicznych: twarzy, biustu, ciała, skóry, zębów i włosów. Aplikacja dostępna jest tylko na terenie Wielkiej Brytanii.

Ciekawe czy dentyści z tamtejszych klinik stomatologicznych odczują skutki jej stosowania. Czekają ich wizyty pacjentów bardziej, czy mniej roszczeniowych?

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH