PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

DENTAMED 2016: norma przekroczona o 20 proc., a więc sukces?

ms
01-12-2016, 07:50
DENTAMED 2016:  norma przekroczona o 20 proc., a więc sukces? DENTAMED 2016
Frekwencja: na nią liczą organizatorzy każdych targów, no i przede wszystkim wystawcy. Jedni i drudzy powinni być zadowoleni z odbywających się po raz piętnasty Dolnośląskich Targów Stomatologicznych DENTAMED (18-19 listopada we Wrocławiu).

infoDENT24.pl na kilka tygodni przed targami DENTAMED zapytał ich komisarz Beatę Simon: Jaka liczba gości będzie satysfakcjonująca dla organizatorów? Otrzymaliśmy odpowiedź, że utrzymanie poziomu z ostatnich lat, a więc nieco ponad 2 tys. - będzie sukcesem.

Z pewnością taka zachowawcza prognoza wynikała z ostrożności. Teraz już można otworzyć butelkę szampana, podczas dwudniowych targów hale wystawowe odwiedziło 2397 osób. To zdecydowanie więcej od pierwotnych szacunków.

Zapewne taki rezultat był zasługą samych wystawców, których liczba, chociaż oczywiście nie w takim tempie, jak liczba gości -  systematycznie rośnie. W zakończonych właśnie targach obecnych było 139, a ofertę prezentowało aż 154 firm. Wystawcami były przede wszystkim firmy z Polski – ale przedstawicieli miała także branża stomatologiczna z: Francji, Holandii, Niemiec, Szwajcarii, Włoch oraz USA.

 

To tylko półprawdy o targach DENTAMED 2016. Drugie, nie mniej ważne pół, dotyczy bogatego programu szkoleniowego (zabrakło sal dla chętnych na wystąpienia z prelekcjami).

Sporo lekarzy dentystów chce dokształcać się, a przy okazji sprawdzić co nowego oferują wystawcy. To racjonalne działanie. Wartościowy program szkoleniowy czyni targi atrakcyjnymi dla zwiedzających. Tak było w tym roku. Szczególnie sprawdzała się praktyczna formuła nauki, na przykład szkolenie z zakresu chirurgii stomatologicznej „Praktyczne aspekty w chirurgii stomatologicznej w praktyce lekarzy ogólnie praktykujących” (trzy praktyczności w tytule) zgromadziło ponad stu słuchaczy.

Jest jeszcze jedna szczególnie ważna informacja dla tych wszystkich, którzy układają swój kalendarz aktywności pod targi DENTAMED, kolejne odbędą się 17 – 18 listopada 2017 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Dentamed 2016  

POLECAMY W SERWISACH