PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Czego odwiedzający KRAKDENT nie zobaczą

ms
09-03-2017, 11:18
Czego odwiedzający KRAKDENT nie zobaczą Gdozina 10.00 pierwszy dzień KRAKDENT
Szkoda, że tego Państwo nie widzicie mawiali sprawozdawcy sportowi, relacjonujący w radiu wielkie wydarzenia sportowe. KRAKDENT, aczkolwiek nie sportowym  – to jest wydarzeniem. Każdy wystawca stara się, w ramach szlachetnej rywalizacji, zwrócić szczególną uwagę gości na swoje stanowisko.

   Na pięć minut przed otwarciem 25. jubileuszowych Targów KRAKDENT, trwały ostatnie poprawki, aczkolwiek na przykład stanowisko infoDENT24.pl już wzbudzało podziw przechodniów.

   Czas zapinania na ostatni guzik – tego goście KRAKDENT nie zobaczą.

   Najlepszy Sąsiad z przeciwka 

   Najlepszy Sąsiad zza miedzy

Tradycją Targów KRAKDENT jest rozbudowana część edukacyjna. Organizatorzy przygotowali szereg szkoleń w ramach programu KRAKDENT-edu, dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, ale także dla higienistek i asystentek stomatologicznych.

   Będzie wiele dla ducha, ale także coś dla ciała - kelnerzy do usług

   Na co liczą wystawcy?

Według badań, przeprowadzonych przez Targi w Krakowie, 60 proc. lekarzy przyjeżdża na KRAKDENT głównie po to, aby dokonać zakupów. Targi to przede wszystkim prezentacja niezliczonej liczby branżowych nowości oraz nowinek technologicznych i sprzętowych, niezbędnych w codziennej pracy stomatologów.

   Zaczynamy!

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT  

POLECAMY W SERWISACH