PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

ClearPrep OC: nowa metoda badania przesiewowego jamy ustnej

15-05-2013, 00:01
ClearPrep OC: nowa metoda badania przesiewowego jamy ustnej (fot. ClearPrep OC)
ClearPrep OC: nowa metoda badania przesiewowego jamy ustnej (fot. ClearPrep OC)
Amerykańska firma Resolution Biomedical przedstawia nowy produkt - szczoteczkę diagnostyczną ClearPrep OC wraz z płynem diagnostycznym, służącą do wykonywania badań screeningowych. Testy laboratoryjne potwierdziły jej wysoką użyteczność w diagnozowaniu najczęstszych schorzeń jamy ustnej, w tym także nowotworów oraz wirusa HPV.

ClearPrep OC wykorzystuje najnowszą generację płynu do badania cytologicznego, który pozwala na wykrycie obecności w pojedynczej próbce, zarówno wirusa HPV jak i szeregu innych zmian w obrębie jamy ustnej, w tym między innymi pleśniawek, opryszczki, wrzodów, leukoplakii czy hiperkeratozy.

Bezbolesna, i szybka procedura, wykonywana jest za pomocą szczoteczki diagnostycznej, a wyniki badania są dostępne do 72 godzin od dostarczenia próbki do laboratorium. Wśród rewolucyjnych zmian jakie charakteryzują produkt, warto wymienić zwiększoną wydajność, nawet do 75 proc., w stosunku do innych produktów, a także nawet o 60 proc. tańsze koszty badań laboratoryjnych. Co więcej, ClearPrep OC  jest produktem kompletnym, a więc do wykonania badania nie wymaga żadnego innego sprzętu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   ClearPrep OC   Higiena  

POLECAMY W SERWISACH