PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Chcesz mieć stoisko podczas kongresu FDI w Poznaniu? Przeczytaj

ms
14-12-2015, 08:06
Chcesz mieć stoisko podczas kongresu FDI w Poznaniu? Przeczytaj FDI Poznań 2016
10 grudnia 2015 r. rozpoczęła się oficjalna sprzedaż powierzchni wystawienniczej na Światową Wystawę Stomatologiczną (World Dental Exhibition), która odbędzie się od 7 do 10 września 2016 r. w Poznaniu w ramach Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI.

- Targi stomatologiczne w dalszym ciągu dla wielu lekarzy dentystów, czy techników są głównym źródłem zaopatrzenia. Planując działania promocyjne, firmy powinny pamiętać, że World Dental Exhibition - na rok - zastąpi CEDE, której kolejna edycja odbędzie się w Poznaniu dopiero 14-16 września 2017 r.  – zauważa Ewa Mastalerz z firmy Exactus, która organizuje Kongres FDI.

Z pierwszeństwa wyboru stoisk (do 1 grudnia) skorzystało ponad 30 partnerów strategicznych FDI. Wśród nich są najwięksi przedstawiciele branży. Zarezerwowano już powierzchnie pod tzw. pawilony krajowe. W Poznaniu w takiej formule zaprezentują się m.in. firmy z Wielkiej Brytanii, USA, Włoch, Szwajcarii, Korei Południowej, Chin i Indii. Zainteresowani taką promocją są również producenci z Polski.

- Targi towarzyszące Kongresowi FDI to szansa dla polskich producentów instrumentów, materiałów i sprzętu stomatologicznego. Z reguły są to firmy dobrze znane i rozpoznawane na krajowym i zagranicznym rynku. Tymczasem wielu lekarzy nie jest świadomych, że są to polskie marki, a ich produkty to światowa jakość. Polski pawilon pozwoli pokazać, że krajowy przemysł stomatologiczny istnieje i będzie okazją, aby wyraźnie powiedzieć, że „polskie jest równie dobre”. To hasło jakim Poldent, polski producent instrumentów do leczenia kanałowego, posługuje się od wielu lat - mówi Małgorzata Niedźwiedzka, wiceprezes zarządu w firmie Poldent.

- Kongres FDI, niezależnie od miejsca, w którym się odbywał, zawsze przyciągał wielu specjalistów, producentów i firmy ściśle z nimi współpracujące. Hol-Dental Depot to marka o międzynarodowej orientacji i dlatego w Poznaniu nie może nas zabraknąć, tym bardziej, że w 2016 roku będziemy obchodzić 25-lecie istnienia - mówi Urszula Chudak, właścicielka Hol-Dental Depot.

Zamówienia stoisk należy składać na formularzach on-line, które są dostępne od 10 grudnia 2015 r. na stroniewww.fdi2016poznan.org. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 330 euro, najdroższe są powierzchnie typu wyspowego – tu cena może osiągnąć 590 euro za metr. Cena zawiera standardową zabudowę, jeżeli firma zamawia wyłącznie powierzchnię - zapłaci 10 proc. mniej.

- Ceny ustala Światowa Federacja Dentystyczna. Porównywanie ich do obowiązujących podczas krajowych wystaw nie ma sensu, ponieważ World Dental Exhibition to wydarzenie o zupełnie innej skali. Wystawa odbywa się w ramach Kongresu FDI – najważniejszego wydarzenia światowej stomatologii, z bogatym programem naukowym, który corocznie gromadzi ponad 15 tys. uczestników. Tylko w ostatnich czterech latach Wystawę odwiedziło prawie 60 tys. lekarzy dentystów, techników dentystycznych oraz asystentek, a liczba wystawców zawsze przekracza 200 - wyjaśnia Ewa Mastalerz.

SŁOWA KLUCZOWE
FDI   Kongres_FDI_2016   Exactus  

POLECAMY W SERWISACH