PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

cenoDENT - przemyślane i tanie zakupy w jednym miejscu

08-09-2012, 07:08
cenoDENT

Polski lekarz dentysta ma szczęście żyć w czasach, kiedy sprzęt i materiały są na wyciągnięcie ręki a ich wybór zwiększa się praktycznie z każdym dniem. Z ankiety przeprowadzonej przez infoDENT24.pl wynika jednak, że ponad połowa lekarzy kupuje sprzęt z przyzwyczajenia, nie poszukując alternatywnych rozwiązań czy modeli. Kilkanaście procent pracuje sprzętem nie wykorzystując nawet połowy jego możliwości. Co najciekawsze, zapytani o to jak powinien wyglądać i pracować ich ulubiony produkt udzielają odpowiedzi bez zastanowienia.

Być może problem tkwi więc w braku świadomości, że alternatywne rozwiązania istnieją i przekonaniu, że nie użytkownicy nie mają wpływu na ich konfigurację?  pozwoli to zmienić.

cenoDENT demontracyjnie

Oddajemy w ręce przedstawicieli branży stomatologicznej, jedyną w swoim rodzaju wyszukiwarko-porównywarkę produktów i materiałów stomatologicznych.

Na razie jest to wersja demonstracyjna, ta właściwa pojawi się już wkrótce, jednak bardzo dokładnie pokazuje założenia mechanizmu i możliwości jakie daje jej użytkownikom.

cenoDENT przyświeca hasło: "porównaj zanim kupisz" i taka jest również jego funkcjonalność. cenoDENT to narzędzie dla tych, którzy zakupy traktują w sposób przemyślany i nie chcą przepłacać.  I  nie ważne, czy w gabinecie kończy się zapas jednorazowych śliniaków czy chcesz kupić drogi unit czy aparat radiologiczny.

Testy przeprowadzać można na kilkunastu grupach produktów: od klinów zębowych, poprzez bondy aż do lup stomatologicznych. Docelowo w cenoDENT będą znajdowały się wszystkie produkty od A-Z.

Będziemy budować ją z najbardziej cenionymi firmami produkującymi i dystrybuującymi materiały i sprzęt stomatologiczny oraz z Państwem. Jesteśmy otwarci na sugestie, które sprawią, że cenoDENT będzie jeszcze lepszy

cenoDENT praktycznie

Podczas prac nad cenoDENT sugerowaliśmy się opiniami lekarzy praktyków i specjalistów z branży stomatologicznej. Wyszukiwarka jest intuicyjna, nie wymaga wyrafinowanych umiejętności informatycznych.

Wybierasz kategorię, grupę produktów, następnie określasz pożądane przez Ciebie cechy i kilka chwil później wyszukiwarka prezentuje ci sprzęt lub materiały, których poszukiwałeś (zobacz mini przewodnik).

POLECAMY W SERWISACH