PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Autoryzowane Centrum Frezowania zaczęło działać pod Łodzią

ms
27-01-2016, 10:14
Autoryzowane Centrum Frezowania zaczęło działać pod Łodzią Aleksander Orzełowski (CEO Apollo Implant Components) - na zdj. po lewej oraz Jacek Nitecki (CEO MIS Poland) (foto: archiwum)
MIS Poland, polski przedstawiciel producenta implantów, uruchomił w Pabianicach koło Łodzi Autoryzowane Centrum Frezowania Apollo Implant Components.

- To najbardziej zaawansowane technologicznie centrum frezowania indywidualnych konstrukcji protetycznych na implantach w Polsce – informuje MIS Poland.

Do produkcji stosowane są certyfikowane i posiadające gwarancję producenta materiały i półprodukty, które zapewniają najwyższy standard frezowanych komponentów. - W Apollo produkujemy wszystkie konstrukcje protetyczne z zastosowaniem jedynego w Polsce przemysłowego centrum obróbczego o takiej precyzji i wydajności. Produkcja odbywa się wyłącznie w oparciu oryginalne produkty MIS - mamy zatem możliwość udzielenia gwarancji na wszystkie wykonywane u nas prace – mówi Aleksander Orzełowski, CEO Apollo Implant Components.

Autoryzowane Centrum Frezowania korzysta z technologii zarezerwowanej do tej pory dla fabrycznej produkcji indywidualnych konstrukcji protetycznych na implantach. - Dzięki temu, że możliwe było uruchomienie Autoryzowanego Centrum Frezowania w Polsce, możemy lekarzom implantologom, pracującym na terenie kraju, zaproponować zdecydowanie lepszy i szybszy serwis zamówień indywidualnie projektowanych rozwiązań protetycznych – mówi Jacek Nitecki, CEO MIS Poland.

Obecność Autoryzowanego Centrum Frezowania MIS na terenie kraju pozwala znacząco skrócić czas realizacji zamówień oraz  obniżyć cenę wytwarzanych  produktów (m.in. ze względu na transport) przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości MIS. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że komunikacja na wszystkich etapach zamówienia odbywa się w języku polskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH