PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Asystory medyczne: Design Medica podbija nie tylko Hollywood

ms
10-01-2017, 09:36
Asystory medyczne: Design Medica podbija nie tylko Hollywood Meble stomatologiczne z serii 007
Meble medyczne gdańskiej firmy Design Medica grają w superprodukcji Assassin's Creed, której premiera w Polsce odbyła się 6 stycznia 2017 r.

Asystory made by Design Medica od dawna zadomowiły się w fabryce snów. Meble przyozdabiały scenerię gabinetu stomatologicznego w „Spectre", grały także w filmach o agencie 007.

Kariera filmowa asystorów gdańskiej spółki, przynajmniej po części, sprawiła, że właściciele wielu uznanych klinik na całym świecie, głównie stomatologicznych, ale także: ginekologicznych, laryngologicznych, chirurgicznych - ślą zamówienia na meble gdańskiej spółki.

Oczywiście nie chodzi o samą chęć posiadania czegoś co można obejrzeć na kultowych filmach. Asystory wyrobiły sobie światową markę przede wszystkim dzięki funkcjonalności, mobilności oraz walorom designerskim.

Przedstawiciele spółki Design Medica twierdzą, że zamierzają skoncentrować się na spełnianiu oczekiwań stomatologów na całym świecie. W tym celu spółka chce pozyskać partnera, aby móc zbudować globalną sieć dystrybucji.

Więcej: radiogdansk.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
asystor  

POLECAMY W SERWISACH