PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

APOLLO DI - skaner dla każdego?

12-04-2013, 00:01
APOLLO DI - skaner dla każdego? (for. Sirona)
APOLLO DI - skaner dla każdego? (for. Sirona)
Wygodny w obsłudze dzięki dotykowemu ekranowi, poręczny z lekką kamerą wewnątrzustną i gwarantujący możliwość eksportowania pobranych danych do pracowni protetycznej taki powinien być współczesny skaner stomatologiczny. Produktów, które spełniają wymagania przybywa

.

Na polskim rynku dostępny jest już skaner APOLLO DI, który można wykorzysywać do pobierania trójwymiarowych, wirtualnych wycisków. Urządzenie pozwala zarejestrować sytuację w jamie ustnej pacjenta, a następnie przesłać plik do pracowni protetycznej, która na jego podstawie wykona odbudowę.

System, który zadebiutował na tegorocznych targach IDS w Kolonii, obejmuje kamerę do pobierania skanów wraz z dotykowym monitorem oraz oprogramowanie APOLLO Connect software. Cyfrowy model przesyłany jest do pracowni za pomocą portalu Sirona Connect. Pracę można wykonać w programie CEREC inLab lub w innym, dowolnym systemie CAD/CAM.

Jak przekonują dystrybutorzy, nowe urządzenie to najkorzystniejsza cenowo opcja dla dentystów chcących wkroczyć w świat cyfrowej stomatologii. W trakcie debiutu przedstawiciele firmy przekonywali, że będzie to najlżejszy - mniej niż 100 g i najtańszy - ok. 15 tys. EUR skaner na rynku.

Źródło: Amadar

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
techDENT   skaner   Sprzęt  

POLECAMY W SERWISACH