PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Amazon Dash Button, czyli pasta do domu na guzik

ŁS
02-04-2015, 09:20
Amazon Dash Button, czyli pasta do domu na guzik Za pomocą Amazon Dash Button można zamówić nie tylko pastę do zębów, ale również ulubione płatki śniadaniowe
Amerykanie przez chwilę mieli wątpliwość czy premiera Amazon Dash Button, to aby nie primaaprilisowy dowcip, ale okazuje się, że tak nie jest. Nowy produkt Amazon, to prosty przycisk, dzięki któremu, w jedną chwilę można zamówić produkt, który właśnie się skończył np. pastę do zębów.

Amazon Dash Button wygląda jak pilot do otwierania bramy garażu. Wystarczy przykleić go np. obok lustra w łazience. Nie, Amazon Dash Button, nie odmierza czasu szczotkowania zębów, nie sprawi, że będziemy to robić dokładniej. Jedyny moment, w którym będziemy mogli go wykorzystać, to ten, kiedy zorientujemy się, że właśnie skończyła nam się pasta do zębów. „Guzik" wyśle sygnał do smartfona, który automatycznie złoży zamówienie w sklepie Amazon. Paczka z zamówionym towarem znajdzie się przed drzwiami w...no właśnie, jak szybko, tego dokładnie nie wiadomo (Amazon twierdzi, że w ciągu 24 h). Wiadomo natomiast, że zamówienie można odwołać w ciągu 30 minut.

Za pomocą ADB można zamówić kawę do ekspresu, kapsułki do zmywarki oraz wiele innych produktów, które mają to do siebie, że kończą się w najmniej oczekiwanym momencie. Pastę do zębów również, co podkreślają producenci w spocie promującym gadżet. Zobacz go tutaj.

Usługa na razie dostępna jest tylko w USA. Wydaje się, że produkt należy traktować przede wszystkim jako świetną reklamę produktów, z którymi współpracuje Amazon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH