PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Amabrush: 10-sekundowa technologia czyszczenia zębów

ms
07-07-2017, 11:30
Amabrush: 10-sekundowa technologia czyszczenia zębów Amabrush szczoteczka do zębów dla zapracowanych
Nie tak dawno pisaliśmy o GlareSmile i szczoteczce, która według producenta zapewnia należytą  higienę jamy ustnej w 10 s. Amabrush poszedł tą samą drogą.

Szczoteczka Amabrush  ma niecodzienny kształt, do złudzenia przypominający sztuczną szczękę. W zasadzie aż dziw, że dotychczas nikt wcześniej nie próbował zastosować do mycia zębów czegoś przypominającego wyglądem sztuczną szczękę.

Pasta do zębów jest rozprowadzana po powierzchni szkliwa za pomocą rozbudowanego systemu mikrokanalików. Kapsułka z pastą do zębów wystarcza na miesiąc i kosztuje 3 EUR.

Kolejny koszt to doustne końcówki po 6 USD, które trzeba wymieniać co 3 – 6 miesięcy.

To naturalne, że w ten sposób zabiegi higienizacyjne mogą przebiegać zdecydowanie szybciej – uważają projektanci Amabrush. Teoretycznie mają rację, chociaż o poważnych analizach, które potwierdziłyby zapewnienia pomysłodawców, projektantów i producentów oryginalnych szczoteczek, nikt jeszcze nie słyszał.

Zaletą Amabrush jest nie tylko rewelacyjnie krótki czas mycia zębów (10 s), ale także i to, że mycie zębów może odbywać się bez użycia rąk, a więc nie ma przeszkód, aby w czasie porannej toalety wykorzystać je np. do pomalowania rzęs. 

Elektryczna szczoteczka pozwala na przeprowadzenie bez ładowania 28 sesji mycia zębów.

Czytaj także: Czyszczenie zębów w 10 sekund

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH