PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

3M ESPE najbardziej innowacyjną firmą w branży stomatologicznej 2013

jsz
14-02-2014, 11:43
3M ESPE najbardziej innowacyjną firmą w branży stomatologicznej 2013 skaner 3M ESPE
3M ESPE uznana została najbardziej innowacyjną firmą w branży stomatologicznej 2013 r. w rankingu Anaheim Group, zajmującej się m.in. opracowywaniem raportów na temat uczestników tego rynku w wymiarze globalnym. Skąd taki wybór?

3M ESPE zwyciężyła w rankingu ze względu na największą liczbę uzyskanych w 2013 r. patentów oraz nowych produktów zarejestrowanych przez instytucje dopuszczające sprzęt i materiały stomatologiczne do obrotu. Wyróżniona firma wzbogaciła się w 2013 r. łącznie o 61 patenty (36 na rynku amerykańskim i 25 - UE), a także o dwie rejestracje zaakceptowane przez FDA.

Według Anaheim Group, wśród nowości 3M ESPE zasługujących na szczególną uwagę są m.in.: krążki Sof-Lex, masa wyciskowa 4 VPS oraz kolejna wersja oprogramowania do skanera True Definition Scanner. O TDS infoDENT24.pl pisał już w 2012 r. (tutaj). True Definition Scanner zapewnia wysokiej jakości przekaz cyfrowy w technice 3D. Zeskanowane struktury, dzięki technice multi touch, można skrupulatnie analizować pod dowolnym kątem i w ściśle określonych przekrojach. Cena urządzenia skalkulowana została na poziomie 12 tys. USD.

Dobre recenzje uzyskały także krążki Sof-Lex z nasypem z tlenku glinu do opracowania i polerowania. Dają one przede wszystkim długotrwałe efekty, przy oszczędności czasu aplikowania. W sprzedaży są cztery gradacje nasypu (od grubego do super drobnego) i dwie grubości krążków (normalne i bardzo cienkie).

Anaheim Group wskazała także na nową generację mas wyciskowych 4 VPS dających znakomite dopasowanie ostatecznych uzupełnień.
Ostatnio infoDENT24.pl pisał także o premierze mieszalnika PentamixTM Lite Automatic Mixing Unit firmy 3M ESPE.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
3M ESPE   Anaheim Group   True Definition Scanner  

POLECAMY W SERWISACH