PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

25. edycja Targów KRAKDENT: bliskie spotkania z najnowszymi trendami

ms
13-12-2016, 10:07
25. edycja Targów KRAKDENT: bliskie spotkania z najnowszymi trendami Jubileuszowe 25. Targi KRAKDENT
Jubileuszowe 25. Targi KRAKDENT zapowiadają się rekordowo w wielu wymiarach, także pod względem liczby gości, a przecież te z 2016 r. zgromadziły niemal 15 tys. uczestników. Liczba ta jest tym bardziej znacząca, skoro w wielkim, światowym Kongresie FDI w Poznaniu uczestniczyło ok. 16 tys. osób.

Branżowe nowości, innowacyjne rozwiązania technologiczne, wiedza z najwyższej półki, zaprezentowana przez najlepszych specjalistów – przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń branży stomatologicznej w Polsce. Od 9 do 11 marca 2017 roku odbędą się jubileuszowe Targi KRAKDENT, które już od 25 lat na kilka wiosennych dni skupiają uwagę całej branży.

Jak świętować, to tylko w Krakowie
Każdego roku wiosną do Krakowa przyjeżdża kilkanaście tysięcy lekarzy stomatologów, którzy w stolicy Małopolski poznają najnowsze trendy, a dzięki udziałowi w towarzyszących Targom kongresach, konferencjach i seminariach - podnoszą kwalifikacje. Tak liczny udział specjalistów potwierdza, że Międzynarodowe Targi Stomatologiczne w Krakowie KRAKDENT to jedno z najważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2016 r. w imprezie udział wzięło 402 wystawców i prawie 15.tys. zwiedzających. Ofertę zaprezentowały polskie oraz zagraniczne firmy, m.in. z: Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Irlandii, Japonii, Korei Płd., Niemiec, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Włoch oraz USA. Olbrzymie zainteresowanie najbliższą edycją Targów pozwala założyć, że po raz kolejny zostanie pobity rekord frekwencji. 

Jak zakupy, to tylko podczas Targów KRAKDENT
Według badań, przeprowadzonych przez Targi w Krakowie, 60 proc. lekarzy przyjeżdża na KRAKDENT głównie po to, aby dokonać zakupów. Targi to przede wszystkim prezentacja niezliczonej liczby branżowych nowości oraz nowinek technologicznych i sprzętowych, niezbędnych w codziennej pracy stomatologów. W 2016 r. zainteresowanie udziałem w wydarzeniu było tak duże, że organizatorzy postanowili zwiększyć możliwą do wynajęcia powierzchnię o 1300 mkw. Nie inaczej ma być w 2017 r.

Rekordowe grono wystawców to oczywiście jeszcze bogatsza oferta nowości dla lekarzy dentystów: unitów, mebli i wyposażenia gabinetów, narzędzi, nowoczesnego oprogramowania oraz innych produktów niezbędnych w procesie leczenia.

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych
Tradycją Targów KRAKDENT jest rozbudowana część edukacyjna. Jak będzie ona wyglądała w 2017 r.? Organizatorzy przygotowali szereg szkoleń w ramach programu KRAKDENT-edu, dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, ale także dla higienistek i asystentek stomatologicznych. Część szkoleniowa co roku pozwala wszystkim gościom wydarzenia poszerzyć wiedzę, zdobyć punkty edukacyjne, wymagane przez Ministerstwo Zdrowia, i poznać doświadczenie światowej klasy specjalistów w każdej niemal dziedzinie stomatologii.

SŁOWA KLUCZOWE
KRAKDENT   Targi w Krakowie  

POLECAMY W SERWISACH