informacje z tematu: lexDENT | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Ministerstwo Sprawiedliwości o gwarancji na usługi stomatologiczne http://www.infodent24.pl/lexdentpost/ministerstwo-sprawiedliwosci-o-gwarancji-na-uslugi-stomatologiczne,6205.html Mon, 23 Sep 2013 08:59:04 +0100 Dentysta nie może publicznie zachwalać suplementów diety http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-nie-moze-publicznie-zachwalac-suplementow-diety,9161.html Tue, 10 Sep 2013 05:49:27 +0100 Przyszły dentysta walczy o stypendium http://www.infodent24.pl/lexdentpost/przyszly-dentysta-walczy-o-stypendium,9137.html Mon, 09 Sep 2013 00:01:42 +0100 Jaki kod dla opracowania ubytku na trzech powierzchniach? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/jaki-kod-dla-opracowania-ubytku-na-trzech-powierzchniach,9109.html Fri, 06 Sep 2013 00:02:37 +0100 System zarządzania jakością w pracowni RTG - przewodnik do opracowania dokumentacji http://www.infodent24.pl/lexdentpost/system-zarzadzania-jakoscia-w-pracowni-rtg-przewodnik-do-opracowania-dokumentacji,9014.html Tue, 03 Sep 2013 00:01:13 +0100 Bezprecedensowy wyrok NSA w sprawie oceny przez NFZ ofert konkursowych http://www.infodent24.pl/lexdentpost/bezprecedensowy-wyrok-nsa-w-sprawie-oceny-przez-nfz-ofert-konkursowych,9034.html Mon, 02 Sep 2013 00:02:03 +0100 Konsultacja a obowiązek wystawiania zaświadczenia o stanie zdrowia jamy ustnej http://www.infodent24.pl/lexdentpost/konsultacja-a-obowiazek-wystawiania-zaswiadczenia-o-stanie-zdrowia-jamy-ustnej,9009.html Fri, 30 Aug 2013 00:45:03 +0100 Ochrona danych osobowych a sprawa europejska http://www.infodent24.pl/lexdentpost/ochrona-danych-osobowych-a-sprawa-europejska,8971.html Wed, 28 Aug 2013 00:01:26 +0100 Kontrakty: Akademia NFZ również w Zielonej Górze http://www.infodent24.pl/lexdentpost/kontrakty-akademia-nfz-rowniez-w-zielonej-gorze,8946.html Tue, 27 Aug 2013 00:01:26 +0100 Biegły z zakresu stomatologii tylko ze specjalizacją? http://www.infodent24.pl/edudentpost/biegly-z-zakresu-stomatologii-tylko-ze-specjalizacja,8930.html Mon, 26 Aug 2013 00:02:46 +0100 Lekarz dentysta nie może zapoznać się nagraniami ORL http://www.infodent24.pl/lexdentpost/lekarz-dentysta-nie-moze-zapoznac-sie-nagraniami-orl,8865.html Thu, 22 Aug 2013 00:29:32 +0100 Naciśnięty enter w elektronizacji obiegu dokumentów http://www.infodent24.pl/lexdentpost/nacisniety-enter-w-elektronizacji-obiegu-dokumentow,8873.html Wed, 21 Aug 2013 01:17:15 +0100 Dentysta lekarzem, czy kamienicznikiem? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-lekarzem-czy-kamienicznikiem,8852.html Tue, 20 Aug 2013 00:10:01 +0100 NFZ kontroluje przedsiębiorcę: o czym pamiętać http://www.infodent24.pl/lexdentpost/nfz-kontroluje-przedsiebiorce-o-czym-pamietac,8804.html Fri, 16 Aug 2013 00:02:54 +0100 Jak uzyskać płatność za świadczenia udzielone w okresie krótszym niż sprawozdawczy http://www.infodent24.pl/lexdentpost/jak-uzyskac-platnosc-za-swiadczenia-udzielone-w-okresie-krotszym-niz-sprawozdawczy,8788.html Wed, 14 Aug 2013 00:01:22 +0100 Zastępstwo na etacie http://www.infodent24.pl/lexdentpost/zastepstwo-na-etacie,8776.html Tue, 13 Aug 2013 00:01:38 +0100 Kontroler kontroluje na koszt kontrolowanego http://www.infodent24.pl/lexdentpost/kontroler-kontroluje-na-koszt-kontrolowanego,8519.html Mon, 12 Aug 2013 00:01:20 +0100 Odpowiedzialność solidarna, czyli jaka? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/odpowiedzialnosc-solidarna-czyli-jaka,8591.html Thu, 08 Aug 2013 00:01:16 +0100 Gabinet stomatologiczny w rękach tłumacza i doradcy http://www.infodent24.pl/lexdentpost/gabinet-stomatologiczny-w-rekach-tlumacza-i-doradcy,8548.html Tue, 06 Aug 2013 00:01:51 +0100 Pacjenci pytają o zakres leczenia stomatologicznego http://www.infodent24.pl/lexdentpost/pacjenci-pytaja-o-zakres-leczenia-stomatologicznego,8653.html Mon, 05 Aug 2013 00:01:11 +0100