informacje z tematu: błąd dentysty | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Znaczenie opinii biegłego sądowego http://www.infodent24.pl/lexdentpost/znaczenie-opinii-bieglego-sadowego,113278.html Mon, 18 Nov 2019 22:44:31 +0100 100 tys. EUR za zranienie języka podczas stomatologicznego zabiegu http://www.infodent24.pl/newsdentpost/100-tys-eur-za-zranienie-jezyka-podczas-stomatologicznego-zabiegu,112537.html Thu, 14 Nov 2019 12:07:14 +0100 Pacjent połknął ciało obce i co dalej? http://www.infodent24.pl/techdentpost/pacjent-polknal-cialo-obce-i-co-dalej,113260.html Tue, 12 Nov 2019 22:46:50 +0100 Dentystka ratowała pacjentkę „googlując” objawy! http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentystka-ratowala-pacjentke-googlujac-objawy,113209.html Sat, 09 Nov 2019 23:18:29 +0100 Pacjentka przyjmowała warfarynę, po ekstrakcji zębów zmarła http://www.infodent24.pl/lexdentpost/pacjentka-przyjmowala-warfaryne-po-ekstrakcji-zebow-zmarla,113170.html Thu, 24 Oct 2019 09:48:40 +0100 Z sądu: ile może kosztować dentystę brak świadomej zgody na ryzyko spowodowane leczeniem http://www.infodent24.pl/lexdentpost/z-sadu-ile-moze-kosztowac-dentyste-brak-swiadomej-zgody-na-ryzyko-spowodowane-leczeniem,112992.html Wed, 02 Oct 2019 23:09:44 +0100 Rośnie liczba błędów w stomatologii http://www.infodent24.pl/techdentpost/rosnie-liczba-bledow-w-stomatologii,112981.html Fri, 27 Sep 2019 09:48:24 +0100 Ekspert o perforacjach korzenia zęba http://www.infodent24.pl/techdentpost/ekspert-o-perforacjach-korzenia-zeba,112875.html Tue, 24 Sep 2019 07:56:37 +0100 Cztery rady jak uniknąć błędu przy ordynowaniu leków w stomatologii http://www.infodent24.pl/techdentpost/cztery-rady-jak-uniknac-bledu-przy-ordynowaniu-lekow-w-stomatologii,112845.html Thu, 12 Sep 2019 19:18:38 +0100 Dentysta przeleczył kanałowo niewłaściwy ząb http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-przeleczyl-kanalowo-niewlasciwy-zab,112718.html Wed, 21 Aug 2019 07:32:46 +0100 Oskarżenia o nieprawidłowe leczenie kanałowe kobiety w ciąży http://www.infodent24.pl/lexdentpost/oskarzenia-o-nieprawidlowe-leczenie-kanalowe-kobiety-w-ciazy,112713.html Sun, 18 Aug 2019 17:18:04 +0100 Co się dzieje, gdy biegły wyda opinię w sprawie o błąd medyczny http://www.infodent24.pl/lexdentpost/co-sie-dzieje-gdy-biegly-wyda-opinie-w-sprawie-o-blad-medyczny,112160.html Wed, 31 Jul 2019 13:28:06 +0100 Powstało centrum opinii medycznych w sprawach o odszkodowania http://www.infodent24.pl/lexdentpost/powstalo-centrum-opinii-medycznych-w-sprawach-o-odszkodowania,112511.html Sun, 14 Jul 2019 19:41:13 +0100 15 tys. zł za wadliwy materiał implantów http://www.infodent24.pl/lexdentpost/15-tys-zl-za-wadliwy-material-implantow,112477.html Mon, 08 Jul 2019 18:16:18 +0100 Prawnik o sądach lekarskich http://www.infodent24.pl/lexdentpost/prawnik-o-sadach-lekarskich,112146.html Tue, 02 Jul 2019 21:11:58 +0100 Wysokie odszkodowanie za zaniechanie leczenia stomatologicznego http://www.infodent24.pl/lexdentpost/wysokie-odszkodowanie-za-zaniechanie-leczenia-stomatologicznego,112418.html Sun, 30 Jun 2019 15:03:35 +0100 NRL walczy u prezydenta z drakońskimi karami za błąd medyczny http://www.infodent24.pl/lexdentpost/nrl-walczy-u-prezydenta-z-drakonskimi-karami-za-blad-medyczny,112330.html Mon, 10 Jun 2019 20:45:31 +0100 Więzień wycenił swój ząb mądrości na 100 tys. zł http://www.infodent24.pl/lexdentpost/wiezien-wycenil-swoj-zab-madrosci-na-100-tys-zl,112313.html Sat, 08 Jun 2019 15:42:31 +0100 Ekstrakcja przyczyną poronienia? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/ekstrakcja-przyczyna-poronienia,112298.html Wed, 05 Jun 2019 20:34:55 +0100 Szykują się drakońskie kary za błędy medyczne ze skutkiem śmiertelnym http://www.infodent24.pl/lexdentpost/szykuja-sie-drakonskie-kary-za-bledy-medyczne-ze-skutkiem-smiertelnym,112284.html Mon, 03 Jun 2019 23:39:12 +0100