informacje z tematu: CEM | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Najbliższy LDEK - 7 września, zapisy do 15 lipca http://www.infodent24.pl/edudentpost/najblizszy-ldek-7-wrzesnia-zapisy-do-15-lipca,112423.html Sun, 30 Jun 2019 15:00:57 +0100 Mija era imperium pieczątek http://www.infodent24.pl/lexdentpost/mija-era-imperium-pieczatek,112302.html Thu, 06 Jun 2019 13:24:04 +0100 Terminy PES dla lekarzy dentystów - jesień 2019 http://www.infodent24.pl/edudentpost/terminy-pes-dla-lekarzy-dentystow-jesien-2019,112186.html Sun, 19 May 2019 11:00:29 +0100 LDEK coraz bliżej http://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-coraz-blizej,110282.html Sun, 22 Jul 2018 17:50:07 +0100 LDEK wciąż ściśle tajny http://www.infodent24.pl/lexdentpost/ldek-wciaz-scisle-tajny,109130.html Tue, 06 Feb 2018 07:27:14 +0100 PES: z czego uczyć się ortodoncji http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-z-czego-uczyc-sie-ortodoncji,109129.html Tue, 06 Feb 2018 00:28:46 +0100 LDEK już 2 lutego http://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-juz-2-lutego,109058.html Sun, 28 Jan 2018 10:23:14 +0100 Wnioski o PES do 2 stycznia http://www.infodent24.pl/edudentpost/wnioski-o-pes-do-2-stycznia,108881.html Fri, 29 Dec 2017 18:22:12 +0100 CEM o zimowym terminie LDEK http://www.infodent24.pl/edudentpost/cem-o-zimowym-terminie-ldek,108849.html Thu, 21 Dec 2017 20:49:52 +0100 Iskrzy w sprawie miejsc zdawania LDEK i LEK http://www.infodent24.pl/edudentpost/iskrzy-w-sprawie-miejsc-zdawania-ldek-i-lek,108502.html Wed, 01 Nov 2017 18:54:07 +0100 LDEK: znane są już wyniki sesji jesiennej http://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-znane-sa-juz-wyniki-sesji-jesiennej,108150.html Wed, 13 Sep 2017 12:38:49 +0100 Miejsce zdawania LDEK ma być zgodne z preferencjami lekarza dentysty - przypomina prezes NRL Maciej Hamankiewicz w piśmie do CEM http://www.infodent24.pl/edudentpost/miejsce-zdawania-ldek-ma-byc-zgodne-z-preferencjami-lekarza-dentysty-przypomina-prezes-nrl-maciej-hamankiewicz-w-pismie-do-cem,108144.html Mon, 11 Sep 2017 11:24:41 +0100 Przedłużenie terminu wnioskowania o LDEK nie jest możliwe http://www.infodent24.pl/edudentpost/przedluzenie-terminu-wnioskowania-o-ldek-nie-jest-mozliwe,107843.html Fri, 21 Jul 2017 07:15:04 +0100 Uwaga, ostatni dzień zgłoszeń do LDEK http://www.infodent24.pl/edudentpost/uwaga-ostatni-dzien-zgloszen-do-ldek,107704.html Thu, 29 Jun 2017 19:47:50 +0100 Okrągły Stół: wszystko co dotyczy kształcenia lekarzy dentystów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/okragly-stol-wszystko-co-dotyczy-ksztalcenia-lekarzy-dentystow,107188.html Fri, 14 Apr 2017 10:26:02 +0100 LDEK 8 września 2017 r. http://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-8-wrzesnia-2017-r,107092.html Sat, 01 Apr 2017 08:35:14 +0100 Egzaminy specjalizacyjne czas zacząć http://www.infodent24.pl/edudentpost/egzaminy-specjalizacyjne-czas-zaczac,106808.html Tue, 21 Feb 2017 09:33:03 +0100 LDEK już 3 lutego http://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-juz-3-lutego,106632.html Mon, 30 Jan 2017 07:16:40 +0100 Terminy zgłoszeń do PES http://www.infodent24.pl/edudentpost/terminy-zgloszen-do-pes,106599.html Wed, 25 Jan 2017 22:34:43 +0100 Wrześniowy LDEK – zgłoszenia od 1 maja http://www.infodent24.pl/edudentpost/wrzesniowy-ldek-zgloszenia-od-1-maja,106434.html Tue, 03 Jan 2017 07:06:37 +0100