informacje z tematu: implantologia | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Ponad 100 tys. poważnych powikłań leczenia implantologicznego w 2018 http://www.infodent24.pl/techdentpost/ponad-100-tys-powaznych-powiklan-leczenia-implantologicznego-w-2018,112429.html Tue, 02 Jul 2019 21:10:57 +0100 Pierwsze podyplomowe studia implantoprotetyczne: strzał w dziesiątkę, czy w stopę? http://www.infodent24.pl/edudentpost/pierwsze-podyplomowe-studia-implantoprotetyczne-strzal-w-dziesiatke-czy-w-stope,112388.html Sat, 22 Jun 2019 18:23:36 +0100 2. Sympozjum Implantologiczne ICX http://www.infodent24.pl/edudentpost/2-sympozjum-implantologiczne-icx,112328.html Mon, 10 Jun 2019 21:18:43 +0100 Medicover Stomatologia celuje w implanty http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-celuje-w-implanty,112249.html Thu, 30 May 2019 08:53:22 +0100 „Master” z implantoprotetyki z pieczęcią PTS http://www.infodent24.pl/edudentpost/master-z-implantoprotetyki-z-pieczecia-pts,112235.html Tue, 28 May 2019 11:32:22 +0100 45 tys. funtów za nieudane leczenie implantologiczne http://www.infodent24.pl/lexdentpost/45-tys-funtow-za-nieudane-leczenie-implantologiczne,112097.html Thu, 16 May 2019 20:43:16 +0100 Prywatne gabinety przyciągają innowacjami http://www.infodent24.pl/bizdentpost/prywatne-gabinety-przyciagaja-innowacjami,111676.html Thu, 09 May 2019 18:57:19 +0100 Kiedy augmentacja może pójść źle http://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-augmentacja-moze-pojsc-zle,111787.html Mon, 25 Mar 2019 08:33:58 +0100 Augmentacja w chirurgii stomatologicznej, dr n. med. Michał Łobacz http://www.infodent24.pl/techdentpost/augmentacja-w-chirurgii-stomatologicznej-dr-n-med-michal-lobacz,111853.html Sun, 24 Mar 2019 11:09:48 +0100 Periimplantitis przestanie zagrażać implantom? http://www.infodent24.pl/techdentpost/periimplantitis-przestanie-zagrazac-implantom,111712.html Tue, 05 Mar 2019 23:16:59 +0100 Psy użyte do badań nad materiałami stomatologicznymi zostały uśpione http://www.infodent24.pl/newsdentpost/psy-uzyte-do-badan-nad-materialami-stomatologicznymi-zostaly-uspione,111699.html Mon, 04 Mar 2019 07:47:31 +0100 O implantach zębowych w kontekście koszyka usług zdrowotnych http://www.infodent24.pl/newsdentpost/o-implantach-zebowych-w-kontekscie-koszyka-uslug-zdrowotnych,111643.html Fri, 22 Feb 2019 07:51:54 +0100 Lubelska sztuczna kość nagrodzona w konkursie Polski Produkt Przyszłości http://www.infodent24.pl/techdentpost/lubelska-sztuczna-kosc-nagrodzona-w-konkursie-polski-produkt-przyszlosci,111582.html Tue, 19 Feb 2019 22:54:56 +0100 Nie chcą implantów zębów kosztem życia zwierząt http://www.infodent24.pl/techdentpost/nie-chca-implantow-zebow-kosztem-zycia-zwierzat,111606.html Sun, 17 Feb 2019 21:43:39 +0100 „Wrocławskie Dni Implantologii” wymykają się standardom http://www.infodent24.pl/edudentpost/wroclawskie-dni-implantologii-wymykaja-sie-standardom,111337.html Fri, 11 Jan 2019 07:36:06 +0100 Ruszyła nowoczesna klinika w Świnoujściu http://www.infodent24.pl/bizdentpost/ruszyla-nowoczesna-klinika-w-swinoujsciu,111192.html Mon, 17 Dec 2018 18:46:41 +0100 283,5 tys. zł za błędne leczenie implantologiczne http://www.infodent24.pl/lexdentpost/283-5-tys-zl-za-bledne-leczenie-implantologiczne,111064.html Thu, 22 Nov 2018 13:41:32 +0100 Implanty: powszechne ruszenie http://www.infodent24.pl/lifedentpost/implanty-powszechne-ruszenie,110225.html Wed, 29 Aug 2018 21:00:38 +0100 Po pięciu latach leczenia - zęby nadal krzywe http://www.infodent24.pl/lifedentpost/po-pieciu-latach-leczenia-zeby-nadal-krzywe,109980.html Mon, 20 Aug 2018 21:14:54 +0100 Implanty częścią kompleksowego leczenia pacjenta http://www.infodent24.pl/edudentpost/implanty-czescia-kompleksowego-leczenia-pacjenta,110373.html Wed, 15 Aug 2018 19:27:41 +0100