informacje z tematu: interpretacje podatkowe | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dentysta z kartą podatkową, ale tylko z jedną osobą zatrudnioną http://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysta-z-karta-podatkowa-ale-tylko-z-jedna-osoba-zatrudniona,102514.html Tue, 24 Feb 2015 07:56:09 +0100 Leczysz daleko od domu? Wynajmij mieszkanie i odlicz koszty http://www.infodent24.pl/lexdentpost/leczysz-daleko-od-domu-wynajmij-mieszkanie-i-odlicz-koszty,101147.html Thu, 15 May 2014 08:06:33 +0100 Czy dentysta może w pracy pić kawę? http://www.infodent24.pl/bizdentpost/czy-dentysta-moze-w-pracy-pic-kawe,100154.html Wed, 09 Oct 2013 15:28:17 +0100 Paragony: interpretacje indywidualne nabiją kasę izbom skarbowym? http://www.infodent24.pl/bizdentpost/paragony-interpretacje-indywidualne-nabija-kase-izbom-skarbowym,100145.html Tue, 08 Oct 2013 13:54:33 +0100 Z księgi przychodów i rozchodów na kartę podatkową http://www.infodent24.pl/bizdentpost/z-ksiegi-przychodow-i-rozchodow-na-karte-podatkowa,9112.html Fri, 06 Sep 2013 01:03:51 +0100 Dentyści z Polski, klinika w Danii, a jakie przepisy podatkowe? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysci-z-polski-klinika-w-danii-a-jakie-przepisy-podatkowe,9070.html Wed, 04 Sep 2013 00:01:08 +0100 Dwóch dentystów jedna kasa fiskalna http://www.infodent24.pl/bizdentpost/dwoch-dentystow-jedna-kasa-fiskalna,8968.html Wed, 28 Aug 2013 00:01:26 +0100 Dentysta a VAT od zakupu lampy do wybielania zębów http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-a-vat-od-zakupu-lampy-do-wybielania-zebow,8920.html Mon, 26 Aug 2013 00:01:12 +0100 Dentysta lekarzem, czy kamienicznikiem? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-lekarzem-czy-kamienicznikiem,8852.html Tue, 20 Aug 2013 00:10:01 +0100 Jak opisać paragon: kolejna interpretacja Ministerstwa Finansów http://www.infodent24.pl/bizdentpost/jak-opisac-paragon-kolejna-interpretacja-ministerstwa-finansow,8147.html Mon, 08 Jul 2013 00:02:05 +0100 Dentysta - inwestor VAT zapłaci, ale nie odliczy http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-inwestor-vat-zaplaci-ale-nie-odliczy,8055.html Wed, 03 Jul 2013 00:01:21 +0100 Prezenty dla i od dentysty pod lupą inspektorów podatkowych http://www.infodent24.pl/bizdentpost/prezenty-dla-i-od-dentysty-pod-lupa-inspektorow-podatkowych,7730.html Mon, 17 Jun 2013 00:01:20 +0100 Dentysto, naukę języka sfinansuj sobie sam! http://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysto-nauke-jezyka-sfinansuj-sobie-sam,7694.html Fri, 14 Jun 2013 00:01:23 +0100 Podnajmujesz swój gabinet? Nie masz prawa do karty podatkowej! http://www.infodent24.pl/bizdentpost/podnajmujesz-swoj-gabinet-nie-masz-prawa-do-karty-podatkowej,7484.html Wed, 12 Jun 2013 00:01:15 +0100 VAT od materiałów informacyjnych. Wiele hałasu o http://www.infodent24.pl/bizdentpost/vat-od-materialow-informacyjnych-wiele-halasu-o,7676.html Tue, 11 Jun 2013 00:02:18 +0100 Gdy od księgi przychodów i rozchodów lepsza karta podatkowa http://www.infodent24.pl/lexdentpost/gdy-od-ksiegi-przychodow-i-rozchodow-lepsza-karta-podatkowa,7497.html Wed, 05 Jun 2013 00:01:36 +0100 Paragon fiskalny u lekarza: kolejne pytanie do ministra finansów http://www.infodent24.pl/lexdentpost/paragon-fiskalny-u-lekarza-kolejne-pytanie-do-ministra-finansow,7018.html Mon, 06 May 2013 00:01:37 +0100 Paragon fiskalny od dentysty: nowe wytyczne, stare wątpliwości http://www.infodent24.pl/bizdentpost/paragon-fiskalny-od-dentysty-nowe-wytyczne-stare-watpliwosci,6432.html Fri, 05 Apr 2013 00:02:20 +0100 Dentysta inwestuje, ale nie odlicza VAT http://www.infodent24.pl/bizdentpost/dentysta-inwestuje-ale-nie-odlicza-vat,5574.html Wed, 13 Feb 2013 00:02:47 +0100 Gabinet stomatologiczny w formule real estate http://www.infodent24.pl/bizdentpost/gabinet-stomatologiczny-w-formule-real-estate,5460.html Tue, 05 Feb 2013 23:48:10 +0100