informacje z tematu: PTSS | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) PTS zaprasza absolwentów stomatologii http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-zaprasza-absolwentow-stomatologii,112354.html Tue, 18 Jun 2019 22:49:52 +0100 Białystok: konferencja PTSS po siedmioletniej przerwie http://www.infodent24.pl/edudentpost/bialystok-konferencja-ptss-po-siedmioletniej-przerwie,112142.html Sun, 12 May 2019 23:06:40 +0100 10 tys. zł dla najlepszego studenta stomatologii 2018/19 http://www.infodent24.pl/edudentpost/10-tys-zl-dla-najlepszego-studenta-stomatologii-2018-19,111811.html Tue, 19 Mar 2019 13:30:29 +0100 Białystok: Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej na UM http://www.infodent24.pl/edudentpost/bialystok-swiatowy-dzien-zdrowia-jamy-ustnej-na-um,111704.html Tue, 05 Mar 2019 23:18:12 +0100 Marek Furmanik, były prezydent PTSS walczy o wzrok http://www.infodent24.pl/newsdentpost/marek-furmanik-byly-prezydent-ptss-walczy-o-wzrok,111638.html Sun, 24 Feb 2019 07:35:51 +0100 Warsaw International Medical Congress: mocny watek stomatologiczny http://www.infodent24.pl/edudentpost/warsaw-international-medical-congress-mocny-watek-stomatologiczny,111457.html Tue, 29 Jan 2019 16:17:46 +0100 GUMed: akcja Zdrowie pod kontrolą zakończona http://www.infodent24.pl/edudentpost/gumed-akcja-zdrowie-pod-kontrola-zakonczona,111049.html Wed, 21 Nov 2018 10:11:00 +0100 PTS spogląda w stronę nowych członków http://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-spoglada-w-strone-nowych-czlonkow,110827.html Tue, 16 Oct 2018 17:05:32 +0100 Nasi na Jamajce: wolontariat PTSS http://www.infodent24.pl/lifedentpost/nasi-na-jamajce-wolontariat-ptss,110753.html Sat, 06 Oct 2018 21:34:28 +0100 Bezpłatna Karta Członka PTS dla każdego absolwenta stomatologii http://www.infodent24.pl/edudentpost/bezplatna-karta-czlonka-pts-dla-kazdego-absolwenta-stomatologii,110073.html Mon, 25 Jun 2018 09:23:32 +0100 Jak PTSS powiedział aaa! http://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-ptss-powiedzial-aaa,109586.html Mon, 16 Apr 2018 06:55:11 +0100 Lublin: i po 15. jubileuszu http://www.infodent24.pl/edudentpost/lublin-i-po-15-jubileuszu,109465.html Mon, 26 Mar 2018 20:20:54 +0100 PTS spogląda w stronę PTSS http://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-spoglada-w-strone-ptss,109430.html Wed, 21 Mar 2018 13:08:05 +0100 Polacy – wolontariusze leczą zęby mieszkańcom Nepalu http://www.infodent24.pl/lifedentpost/polacy-wolontariusze-lecza-zeby-mieszkancom-nepalu,107951.html Wed, 02 Aug 2017 09:16:52 +0100 PTSS Zabrze: aż 40 akcji profilaktycznych http://www.infodent24.pl/edudentpost/ptss-zabrze-az-40-akcji-profilaktycznych,107553.html Thu, 08 Jun 2017 08:13:55 +0100 ŚUM w Katowicach: konferencja Prawo i Medycyna http://www.infodent24.pl/edudentpost/sum-w-katowicach-konferencja-prawo-i-medycyna,107255.html Mon, 24 Apr 2017 13:02:24 +0100 WrocFlow2 dziecko swojego sukcesu http://www.infodent24.pl/edudentpost/wrocflow2-dziecko-swojego-sukcesu,107192.html Sat, 15 Apr 2017 12:01:58 +0100 ŚDZJU: studenci ruszają z ogólnopolskim cyklem akcji profilaktycznych http://www.infodent24.pl/newsdentpost/sdzju-studenci-ruszaja-z-ogolnopolskim-cyklem-akcji-profilaktycznych,106980.html Fri, 17 Mar 2017 08:43:00 +0100 Zabrze: akcja PTSS - Polsko nie zgrzytaj http://www.infodent24.pl/newsdentpost/zabrze-akcja-ptss-polsko-nie-zgrzytaj,106874.html Mon, 06 Mar 2017 06:53:26 +0100 DentalShip na szerokich wodach http://www.infodent24.pl/edudentpost/dentalship-na-szerokich-wodach,106872.html Fri, 03 Mar 2017 11:34:25 +0100