informacje z tematu: materiały stomatologiczne | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Kiedy dentysta zawodzi pacjenta http://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-dentysta-zawodzi-pacjenta,112165.html Tue, 11 Jun 2019 20:51:17 +0100 Dental Tree lideruje w statystykach Google Trends http://www.infodent24.pl/bizdentpost/dental-tree-lideruje-w-statystykach-google-trends,112027.html Mon, 27 May 2019 12:01:57 +0100 GUMed: przetarg na dostawę wyrobów stomatologicznych http://www.infodent24.pl/bizdentpost/gumed-przetarg-na-dostawe-wyrobow-stomatologicznych,112224.html Mon, 27 May 2019 12:01:01 +0100 Trwalsze wypełnienia coraz bliżej http://www.infodent24.pl/techdentpost/trwalsze-wypelnienia-coraz-blizej,112188.html Wed, 22 May 2019 08:07:33 +0100 Kiedy augmentacja może pójść źle http://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-augmentacja-moze-pojsc-zle,111787.html Mon, 25 Mar 2019 08:33:58 +0100 Nowoczesna chirurgia stomatologiczna augmentacją stoi http://www.infodent24.pl/techdentpost/nowoczesna-chirurgia-stomatologiczna-augmentacja-stoi,111788.html Fri, 22 Mar 2019 08:15:33 +0100 Czy istnieje idealny materiał stomatologiczny? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-istnieje-idealny-material-stomatologiczny,111695.html Fri, 08 Mar 2019 07:26:32 +0100 Droga do serc stomatologów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/droga-do-serc-stomatologow,111736.html Thu, 07 Mar 2019 14:30:34 +0100 Dental Tree: to drzewo daje interesujące owoce http://www.infodent24.pl/bizdentpost/dental-tree-to-drzewo-daje-interesujace-owoce,110900.html Thu, 20 Dec 2018 13:58:20 +0100 FDI w sprawie nanocząstek. Bać się czy się nie bać? http://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-w-sprawie-nanoczastek-bac-sie-czy-sie-nie-bac,111061.html Wed, 28 Nov 2018 07:42:43 +0100 Jak zakwaszające jamę ustną napoje działają na wypełnienia stomatologiczne http://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-zakwaszajace-jame-ustna-napoje-dzialaja-na-wypelnienia-stomatologiczne,110841.html Tue, 23 Oct 2018 20:24:26 +0100 Uwaga na fałszywą pastę polerską Detartrine http://www.infodent24.pl/techdentpost/uwaga-na-falszywa-paste-polerska-detartrine,110583.html Thu, 13 Sep 2018 10:38:38 +0100 Projekt dofinansowany w ramach programu „Lider” http://www.infodent24.pl/techdentpost/projekt-dofinansowany-w-ramach-programu-lider,110456.html Sun, 26 Aug 2018 18:33:53 +0100 Będzie nowy materiał na implanty http://www.infodent24.pl/techdentpost/bedzie-nowy-material-na-implanty,109826.html Tue, 22 May 2018 21:23:48 +0100 Gdzie jest Kromopan? http://www.infodent24.pl/bizdentpost/gdzie-jest-kromopan,109212.html Tue, 20 Feb 2018 08:00:04 +0100 Przełom w walce z wtórną próchnicą http://www.infodent24.pl/techdentpost/przelom-w-walce-z-wtorna-prochnica,109100.html Fri, 02 Feb 2018 08:11:03 +0100 Jest kompozyt odporny na płytkę nazębną http://www.infodent24.pl/techdentpost/jest-kompozyt-odporny-na-plytke-nazebna,108932.html Mon, 15 Jan 2018 22:14:03 +0100 Naukowcy o śrubach gojących stosowanych tymczasowo http://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-o-srubach-gojacych-stosowanych-tymczasowo,108847.html Thu, 21 Dec 2017 20:50:48 +0100 Aspiryna rozprawi się z próchnicą? http://www.infodent24.pl/techdentpost/aspiryna-rozprawi-sie-z-prochnica,108320.html Fri, 06 Oct 2017 07:30:06 +0100 Gabinet stomatologiczny sprzed wieków w noc muzeów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/gabinet-stomatologiczny-sprzed-wiekow-w-noc-muzeow,107385.html Thu, 18 May 2017 09:53:23 +0100