informacje z tematu: ból zęba | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Migrena od zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/migrena-od-zebow,113426.html Mon, 02 Dec 2019 22:09:15 +0100 American Dental Association: antybiotyki nie są na ból zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/american-dental-association-antybiotyki-nie-sa-na-bol-zebow,113201.html Fri, 08 Nov 2019 08:53:26 +0100 Z powodu bólu zęba popełnił samobójstwo http://www.infodent24.pl/lifedentpost/z-powodu-bolu-zeba-popelnil-samobojstwo,113186.html Mon, 28 Oct 2019 23:56:00 +0100 Dr Maciej Michalak: możemy leczyć bezboleśnie http://www.infodent24.pl/techdentpost/dr-maciej-michalak-mozemy-leczyc-bezbolesnie,113103.html Tue, 15 Oct 2019 09:21:41 +0100 PTS organizuje szkolenia w ramach programu Klinika bez bólu http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-organizuje-szkolenia-w-ramach-programu-klinika-bez-bolu,113077.html Wed, 09 Oct 2019 19:17:39 +0100 Kto chciałby prowadzić Klinikę bez bólu ? http://www.infodent24.pl/bizdentpost/kto-chcialby-prowadzic-klinike-bez-bolu,113021.html Tue, 01 Oct 2019 12:16:06 +0100 Ból zęba jako objaw dolegliwości głowy http://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-zeba-jako-objaw-dolegliwosci-glowy,112813.html Sun, 08 Sep 2019 20:36:40 +0100 Osoby rude bardziej boją się dentysty http://www.infodent24.pl/techdentpost/osoby-rude-bardziej-boja-sie-dentysty,112544.html Thu, 18 Jul 2019 19:49:36 +0100 Amerykańscy dentyści niebezpiecznie przesadzają z przepisywaniem opioidów http://www.infodent24.pl/techdentpost/amerykanscy-dentysci-niebezpiecznie-przesadzaja-z-przepisywaniem-opioidow,112259.html Thu, 13 Jun 2019 09:06:31 +0100 Celebryta - też człowiek – boi się dentysty http://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryta-tez-czlowiek-boi-sie-dentysty,111275.html Sat, 05 Jan 2019 10:12:38 +0100 Ból twarzoczaszki: jak odróżnić ból stomatologiczny? http://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-twarzoczaszki-jak-odroznic-bol-stomatologiczny,111128.html Thu, 03 Jan 2019 08:40:45 +0100 Ból zęba – rodzaje i przyczyny http://www.infodent24.pl/techdentpost/bol-zeba-rodzaje-i-przyczyny,111259.html Thu, 27 Dec 2018 09:39:40 +0100 Czy kobietom w ciąży można zapisywać opioidy? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-kobietom-w-ciazy-mozna-zapisywac-opioidy,111160.html Mon, 10 Dec 2018 07:55:22 +0100 Tlenek azotu i ibuprofen dobrze uśmierza ból u dzieci http://www.infodent24.pl/techdentpost/tlenek-azotu-i-ibuprofen-dobrze-usmierza-bol-u-dzieci,110260.html Fri, 26 Oct 2018 11:49:25 +0100 Wielka Brytania: gdy dziecko boli ząb, tylko co trzeci rodzic idzie z nim do dentysty http://www.infodent24.pl/newsdentpost/wielka-brytania-gdy-dziecko-boli-zab-tylko-co-trzeci-rodzic-idzie-z-nim-do-dentysty,109287.html Sun, 06 May 2018 09:19:48 +0100 Brytyjczycy przedawkowują leki przeciwbólowe z braku dentystów http://www.infodent24.pl/techdentpost/brytyjczycy-przedawkowuja-leki-przeciwbolowe-z-braku-dentystow,109668.html Tue, 01 May 2018 07:15:44 +0100 Pacjent z bólem zęba poszukał pomocy u Rzecznika Praw Pacjenta http://www.infodent24.pl/lexdentpost/pacjent-z-bolem-zeba-poszukal-pomocy-u-rzecznika-praw-pacjenta,109666.html Wed, 25 Apr 2018 05:34:04 +0100 Błąd w leczeniu kosztował dentystę 20 tys. funtów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/blad-w-leczeniu-kosztowal-dentyste-20-tys-funtow,109507.html Sun, 15 Apr 2018 09:42:39 +0100 Po masażu stóp u dentysty...powikłania http://www.infodent24.pl/lifedentpost/po-masazu-stop-u-dentysty-powiklania,109534.html Wed, 11 Apr 2018 06:29:36 +0100 Modlitwa nie zastąpiła dentysty http://www.infodent24.pl/lifedentpost/modlitwa-nie-zastapila-dentysty,109046.html Wed, 24 Jan 2018 09:44:30 +0100