informacje z tematu: pasta do zębów | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Pasty do zębów powinny być gadżetami? http://www.infodent24.pl/techdentpost/pasty-do-zebow-powinny-byc-gadzetami,112095.html Mon, 13 May 2019 18:15:23 +0100 Śmierć po użyciu pasty do zębów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/smierc-po-uzyciu-pasty-do-zebow,112048.html Wed, 24 Apr 2019 19:55:56 +0100 Stężenie fluoru w paście do zębów ma znaczenie w walce z próchnicą http://www.infodent24.pl/techdentpost/stezenie-fluoru-w-pascie-do-zebow-ma-znaczenie-w-walce-z-prochnica,111884.html Mon, 01 Apr 2019 10:10:16 +0100 Pasty z węglem aktywnym szkodzą szkliwu? http://www.infodent24.pl/techdentpost/pasty-z-weglem-aktywnym-szkodza-szkliwu,111387.html Thu, 24 Jan 2019 14:15:19 +0100 Aquafresh razem z Viagrą http://www.infodent24.pl/bizdentpost/aquafresh-razem-z-viagra,111243.html Tue, 08 Jan 2019 07:48:57 +0100 Weterynarze przestrzegają, że ludzka pasta do zębów szkodzi psom http://www.infodent24.pl/lifedentpost/weterynarze-przestrzegaja-ze-ludzka-pasta-do-zebow-szkodzi-psom,110999.html Wed, 14 Nov 2018 07:42:42 +0100 Czy pasta do zębów hamuje narastanie płytki nazębnej? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-pasta-do-zebow-hamuje-narastanie-plytki-nazebnej,110626.html Sun, 30 Sep 2018 22:02:31 +0100 Biały przedmiot pożądania http://www.infodent24.pl/lifedentpost/bialy-przedmiot-pozadania,110687.html Thu, 27 Sep 2018 10:46:30 +0100 Pasta do zębów to skomplikowany wybór http://www.infodent24.pl/techdentpost/pasta-do-zebow-to-skomplikowany-wybor,110572.html Mon, 10 Sep 2018 20:55:22 +0100 Czy celebryci kształtują rynek usług stomatologicznych? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/czy-celebryci-ksztaltuja-rynek-uslug-stomatologicznych,110200.html Sat, 18 Aug 2018 09:18:23 +0100 Moda na pasty bez fluoru nabiera rozmachu, niestety http://www.infodent24.pl/techdentpost/moda-na-pasty-bez-fluoru-nabiera-rozmachu-niestety,110380.html Wed, 08 Aug 2018 23:27:01 +0100 Powiększ biust …pastą do zębów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/powieksz-biust-pasta-do-zebow,110340.html Thu, 02 Aug 2018 06:41:12 +0100 Gdy pacjent narzeka, bo lubi narzekać http://www.infodent24.pl/bizdentpost/gdy-pacjent-narzeka-bo-lubi-narzekac,109973.html Wed, 04 Jul 2018 08:27:20 +0100 Stabilizowany związek cyny i fluoru cennym składnikiem past do zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/stabilizowany-zwiazek-cyny-i-fluoru-cennym-skladnikiem-past-do-zebow,110080.html Tue, 26 Jun 2018 07:18:34 +0100 Trzy dni bez mycia zębów to pewne zapalenie dziąseł http://www.infodent24.pl/techdentpost/trzy-dni-bez-mycia-zebow-to-pewne-zapalenie-dziasel,110018.html Thu, 21 Jun 2018 22:57:43 +0100 Antyalergiczna pasta do zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/antyalergiczna-pasta-do-zebow,109916.html Mon, 04 Jun 2018 06:43:25 +0100 22 maja, dzień w którym pojawiła się pasta do zębów w tubce http://www.infodent24.pl/lifedentpost/22-maja-dzien-w-ktorym-pojawila-sie-pasta-do-zebow-w-tubce,109835.html Tue, 22 May 2018 09:42:09 +0100 Polski wątek w pastach z węglem aktywnym http://www.infodent24.pl/bizdentpost/polski-watek-w-pastach-z-weglem-aktywnym,109346.html Fri, 20 Apr 2018 06:34:35 +0100 Jak więzień zadbał o higienę jamy ustnej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-wiezien-zadbal-o-higiene-jamy-ustnej,109459.html Mon, 26 Mar 2018 20:13:11 +0100 Oklaski dla Alfa Implant http://www.infodent24.pl/techdentpost/oklaski-dla-alfa-implant,109352.html Mon, 12 Mar 2018 08:08:39 +0100