informacje z tematu: zęby | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nowe zęby Meryl Streep http://www.infodent24.pl/lifedentpost/nowe-zeby-meryl-streep,112322.html Thu, 13 Jun 2019 22:18:18 +0100 Zęby przywiodły zbrodniarza na krzesło elektryczne http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zeby-przywiodly-zbrodniarza-na-krzeslo-elektryczne,112122.html Fri, 10 May 2019 18:48:17 +0100 Naukowcy na tropie nowego garnituru zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-na-tropie-nowego-garnituru-zebow,111622.html Fri, 22 Feb 2019 08:04:22 +0100 Masa słoni zależy od...liczby zębów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/masa-sloni-zalezy-od-liczby-zebow,111597.html Sun, 17 Feb 2019 07:57:18 +0100 Amerykańscy seniorzy z coraz większą liczbą własnych zębów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/amerykanscy-seniorzy-z-coraz-wieksza-liczba-wlasnych-zebow,111524.html Sun, 10 Feb 2019 10:54:54 +0100 Minerały i witaminy: co wziąć na ząb? http://www.infodent24.pl/techdentpost/mineraly-i-witaminy-co-wziac-na-zab,111544.html Thu, 07 Feb 2019 19:56:28 +0100 Jak 100 tys. lat temu ludziom zęby rosły http://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-100-tys-lat-temu-ludziom-zeby-rosly,111525.html Thu, 07 Feb 2019 06:09:56 +0100 Zęby pandy same się leczą http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zeby-pandy-same-sie-lecza,111365.html Thu, 17 Jan 2019 23:15:05 +0100 W zębach zapisane: kobiety w średniowieczu tworzyły sztukę http://www.infodent24.pl/lifedentpost/w-zebach-zapisane-kobiety-w-sredniowieczu-tworzyly-sztuke,111363.html Tue, 15 Jan 2019 23:07:38 +0100 Naukowcy: wybielanie zębów podnosi jakość życia! http://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-wybielanie-zebow-podnosi-jakosc-zycia,111296.html Thu, 03 Jan 2019 22:36:36 +0100 Tina Stokłosa nie myje zębów od dwóch lat http://www.infodent24.pl/lifedentpost/tina-stoklosa-nie-myje-zebow-od-dwoch-lat,111133.html Sun, 16 Dec 2018 22:20:57 +0100 Zgadywanie płci na podstawie zęba http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zgadywanie-plci-na-podstawie-zeba,111015.html Thu, 06 Dec 2018 09:54:26 +0100 Soki a uzębienie. Po co takie badania? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/soki-a-uzebienie-po-co-takie-badania,110937.html Mon, 19 Nov 2018 23:15:17 +0100 Halloween - dentyści w mediach społecznościowych nie odpuszczają http://www.infodent24.pl/lifedentpost/halloween-dentysci-w-mediach-spolecznosciowych-nie-odpuszczaja,110910.html Tue, 30 Oct 2018 20:17:55 +0100 Śnieżnobiały uśmiech – a któż by na niego zważał? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/snieznobialy-usmiech-a-ktoz-by-na-niego-zwazal,110907.html Mon, 29 Oct 2018 21:59:47 +0100 Przebarwienia zębów mniejsze po e-papierosach niż po tradycyjnych http://www.infodent24.pl/techdentpost/przebarwienia-zebow-mniejsze-po-e-papierosach-niz-po-tradycyjnych,110808.html Tue, 16 Oct 2018 09:57:44 +0100 Rekin zostawił ząb w nodze ofiary http://www.infodent24.pl/lifedentpost/rekin-zostawil-zab-w-nodze-ofiary,110562.html Thu, 13 Sep 2018 09:34:36 +0100 Jak Mongołowie leczyli koniom zęby http://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-mongolowie-leczyli-koniom-zeby,110143.html Thu, 19 Jul 2018 08:12:34 +0100 Ślady diety z epoki kamienia na zębach http://www.infodent24.pl/lifedentpost/slady-diety-z-epoki-kamienia-na-zebach,110150.html Sun, 08 Jul 2018 09:16:17 +0100 Zębowa paleontologia http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zebowa-paleontologia,109887.html Wed, 27 Jun 2018 07:34:04 +0100