informacje z tematu: zęby | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Biżuteria z ludzkich zębów...rodem z Neolitu http://www.infodent24.pl/lifedentpost/bizuteria-z-ludzkich-zebow-rodem-z-neolitu,113321.html Wed, 04 Dec 2019 08:11:20 +0100 Jak piranie wymieniają zęby blokowo http://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-piranie-wymieniaja-zeby-blokowo,113124.html Wed, 23 Oct 2019 07:57:34 +0100 Transseksualiści mają inne zęby? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/transseksualisci-maja-inne-zeby,113123.html Wed, 16 Oct 2019 18:19:48 +0100 Proste sposoby na przebarwienia szkliwa po kawie http://www.infodent24.pl/lifedentpost/proste-sposoby-na-przebarwienia-szkliwa-po-kawie,112980.html Fri, 27 Sep 2019 19:16:58 +0100 Czy olej naturalny chroni szkliwo pacjentów onkologicznych? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-olej-naturalny-chroni-szkliwo-pacjentow-onkologicznych,112562.html Fri, 20 Sep 2019 22:22:02 +0100 Krokodyle zęby z zaskakująco cienkim szkliwem http://www.infodent24.pl/lifedentpost/krokodyle-zeby-z-zaskakujaco-cienkim-szkliwem,112709.html Mon, 19 Aug 2019 22:10:35 +0100 Dentysta zakopywał zęby, teraz jest problem z rtęcią http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-zakopywal-zeby-teraz-jest-problem-z-rtecia,112576.html Wed, 24 Jul 2019 21:12:54 +0100 Do czego mogą służyć zęby? http://www.infodent24.pl/techdentpost/do-czego-moga-sluzyc-zeby,112355.html Thu, 27 Jun 2019 22:58:38 +0100 Nowe zęby Meryl Streep http://www.infodent24.pl/lifedentpost/nowe-zeby-meryl-streep,112322.html Thu, 13 Jun 2019 22:18:18 +0100 Zęby przywiodły zbrodniarza na krzesło elektryczne http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zeby-przywiodly-zbrodniarza-na-krzeslo-elektryczne,112122.html Fri, 10 May 2019 18:48:17 +0100 Naukowcy na tropie nowego garnituru zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-na-tropie-nowego-garnituru-zebow,111622.html Fri, 22 Feb 2019 08:04:22 +0100 Masa słoni zależy od...liczby zębów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/masa-sloni-zalezy-od-liczby-zebow,111597.html Sun, 17 Feb 2019 07:57:18 +0100 Amerykańscy seniorzy z coraz większą liczbą własnych zębów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/amerykanscy-seniorzy-z-coraz-wieksza-liczba-wlasnych-zebow,111524.html Sun, 10 Feb 2019 10:54:54 +0100 Minerały i witaminy: co wziąć na ząb? http://www.infodent24.pl/techdentpost/mineraly-i-witaminy-co-wziac-na-zab,111544.html Thu, 07 Feb 2019 19:56:28 +0100 Jak 100 tys. lat temu ludziom zęby rosły http://www.infodent24.pl/lifedentpost/jak-100-tys-lat-temu-ludziom-zeby-rosly,111525.html Thu, 07 Feb 2019 06:09:56 +0100 Zęby pandy same się leczą http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zeby-pandy-same-sie-lecza,111365.html Thu, 17 Jan 2019 23:15:05 +0100 W zębach zapisane: kobiety w średniowieczu tworzyły sztukę http://www.infodent24.pl/lifedentpost/w-zebach-zapisane-kobiety-w-sredniowieczu-tworzyly-sztuke,111363.html Tue, 15 Jan 2019 23:07:38 +0100 Naukowcy: wybielanie zębów podnosi jakość życia! http://www.infodent24.pl/techdentpost/naukowcy-wybielanie-zebow-podnosi-jakosc-zycia,111296.html Thu, 03 Jan 2019 22:36:36 +0100 Tina Stokłosa nie myje zębów od dwóch lat http://www.infodent24.pl/lifedentpost/tina-stoklosa-nie-myje-zebow-od-dwoch-lat,111133.html Sun, 16 Dec 2018 22:20:57 +0100 Zgadywanie płci na podstawie zęba http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zgadywanie-plci-na-podstawie-zeba,111015.html Thu, 06 Dec 2018 09:54:26 +0100