informacje z tematu: laser | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Trwa 3. Kongres PTSL: koherentnie do przyszłości http://www.infodent24.pl/edudentpost/trwa-3-kongres-ptsl-koherentnie-do-przyszlosci,113148.html Sat, 19 Oct 2019 18:35:58 +0100 Kongres PTSL: tak się robi przełomy http://www.infodent24.pl/edudentpost/kongres-ptsl-tak-sie-robi-przelomy,113111.html Tue, 15 Oct 2019 09:17:13 +0100 Michał Madej (LaserConcept): mam zamiar walczyć z mitami w stomatologii laserowej http://www.infodent24.pl/techdentpost/michal-madej-laserconcept-mam-zamiar-walczyc-z-mitami-w-stomatologii-laserowej,111999.html Mon, 15 Apr 2019 19:56:50 +0100 Genesis Stomatologia Ambasadorem Ziemi Biłgorajskiej http://www.infodent24.pl/bizdentpost/genesis-stomatologia-ambasadorem-ziemi-bilgorajskiej,110828.html Tue, 23 Oct 2018 20:27:17 +0100 Dentysto, twój laser sprawnym orężem w walce z chrapaniem http://www.infodent24.pl/techdentpost/dentysto-twoj-laser-sprawnym-orezem-w-walce-z-chrapaniem,109394.html Fri, 16 Mar 2018 05:38:15 +0100 Lasotronix na wystawie Arab Health 2018 http://www.infodent24.pl/bizdentpost/lasotronix-na-wystawie-arab-health-2018,109235.html Wed, 28 Feb 2018 22:19:17 +0100 Warsaw Dental Medical Show nie jest patchworkiem http://www.infodent24.pl/edudentpost/warsaw-dental-medical-show-nie-jest-patchworkiem,109236.html Thu, 22 Feb 2018 07:43:00 +0100 2. Kongres PTSL na drodze do Kongresu Światowej Federacji Stomatologii Laserowej http://www.infodent24.pl/edudentpost/2-kongres-ptsl-na-drodze-do-kongresu-swiatowej-federacji-stomatologii-laserowej,108695.html Fri, 01 Dec 2017 07:11:30 +0100 Laser w stomatologii? To trzeba wiedzieć http://www.infodent24.pl/edudentpost/laser-w-stomatologii-to-trzeba-wiedziec,108498.html Thu, 02 Nov 2017 19:10:28 +0100 2. Sympozjum Perio-Orto-Implanty - ruszyły zapisy http://www.infodent24.pl/edudentpost/2-sympozjum-perio-orto-implanty-ruszyly-zapisy,108130.html Thu, 07 Sep 2017 06:45:53 +0100 Kongres Światowej Federacji Stomatologii Laserowej w Polsce! http://www.infodent24.pl/edudentpost/kongres-swiatowej-federacji-stomatologii-laserowej-w-polsce,107684.html Tue, 27 Jun 2017 14:08:42 +0100 Sympatycy Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej na start http://www.infodent24.pl/edudentpost/sympatycy-polskiego-towarzystwa-stomatologii-laserowej-na-start,106037.html Wed, 02 Nov 2016 20:17:34 +0100 Stomatologia laserowa narzędziem nie tylko periodontologów http://www.infodent24.pl/edudentpost/stomatologia-laserowa-narzedziem-nie-tylko-periodontologow,105546.html Fri, 26 Aug 2016 08:29:25 +0100 Smile Art Studio SE: Placówką Stomatologiczną Roku 2015 http://www.infodent24.pl/bizdentpost/smile-art-studio-se-placowka-stomatologiczna-roku-2015,104237.html Thu, 28 Jan 2016 07:05:05 +0100 Akademia BTL: kupić laser i na tym zarobić http://www.infodent24.pl/techdentpost/akademia-btl-kupic-laser-i-na-tym-zarobic,103501.html Thu, 17 Sep 2015 12:48:14 +0100 Akademia BTL: Jak kupować laser, żeby tego nie żałować http://www.infodent24.pl/techdentpost/akademia-btl-jak-kupowac-laser-zeby-tego-nie-zalowac,103500.html Mon, 07 Sep 2015 07:08:41 +0100 Akademia BTL: Dlaczego zakup lasera oznacza nową filozofię podejścia do zawodu? http://www.infodent24.pl/techdentpost/akademia-btl-dlaczego-zakup-lasera-oznacza-nowa-filozofie-podejscia-do-zawodu,103499.html Tue, 01 Sep 2015 09:19:20 +0100 Czy bez lasera stomatologicznego grozi zdegradowanie do drugiej ligi? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-bez-lasera-stomatologicznego-grozi-zdegradowanie-do-drugiej-ligi,103502.html Tue, 01 Sep 2015 09:18:46 +0100 Laser stomatologiczny nagrodą w sesji plakatowej I Kongresu PTSL http://www.infodent24.pl/edudentpost/laser-stomatologiczny-nagroda-w-sesji-plakatowej-i-kongresu-ptsl,103333.html Tue, 28 Jul 2015 13:54:48 +0100 Nagrody Edisona dla innowacji w stomatologii http://www.infodent24.pl/techdentpost/nagrody-edisona-dla-innowacji-w-stomatologii,102856.html Mon, 04 May 2015 14:02:18 +0100