informacje z tematu: sport | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Mali sportowcy zaniedbują ochronę zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/mali-sportowcy-zaniedbuja-ochrone-zebow,113387.html Wed, 04 Dec 2019 08:24:06 +0100 Asystentka stomatologiczna mistrzynią świata w martwym ciągu http://www.infodent24.pl/lifedentpost/asystentka-stomatologiczna-mistrzynia-swiata-w-martwym-ciagu,113320.html Mon, 18 Nov 2019 10:16:33 +0100 Dentysta ambasadorem Gran Fondo Gdynia http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-ambasadorem-gran-fondo-gdynia,113018.html Mon, 30 Sep 2019 22:23:20 +0100 Stomatolog rajdowiec promuje kampanię „Wyprzedzamy nowotwór” http://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatolog-rajdowiec-promuje-kampanie-wyprzedzamy-nowotwor,112891.html Wed, 11 Sep 2019 19:33:41 +0100 Dentystka Olesja Szpak mistrzynią świata w tenisie ziemnym lekarzy http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-olesja-szpak-mistrzynia-swiata-w-tenisie-ziemnym-lekarzy,112693.html Wed, 14 Aug 2019 06:31:41 +0100 Dentystka, zapaśniczka: dr Jekyll i mr Hyde http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-zapasniczka-dr-jekyll-i-mr-hyde,112419.html Thu, 18 Jul 2019 07:59:48 +0100 Dentysta mistrzem tenisa stołowego http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-mistrzem-tenisa-stolowego,112449.html Wed, 03 Jul 2019 21:25:48 +0100 Stomatologia Stupka w światowym finale http://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatologia-stupka-w-swiatowym-finale,112297.html Wed, 05 Jun 2019 20:30:32 +0100 FDI edukuje sportowców http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-edukuje-sportowcow,112295.html Wed, 05 Jun 2019 19:47:16 +0100 MMA: czy jest na sali dentysta? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/mma-czy-jest-na-sali-dentysta,112282.html Mon, 03 Jun 2019 20:57:46 +0100 Szczyty dla dentystki Edyty Rychcik-Zygadło http://www.infodent24.pl/lifedentpost/szczyty-dla-dentystki-edyty-rychcik-zygadlo,112265.html Sun, 02 Jun 2019 17:17:48 +0100 Dentysta wykrył u tenisistki raka ślinianki http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-wykryl-u-tenisistki-raka-slinianki,112152.html Tue, 14 May 2019 07:57:15 +0100 Dentysta najlepszym sędzią w piłce nożnej na świecie http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-najlepszym-sedzia-w-pilce-noznej-na-swiecie,112092.html Sat, 04 May 2019 12:36:49 +0100 Najbielszy odcień białości http://www.infodent24.pl/lifedentpost/najbielszy-odcien-bialosci,111996.html Mon, 15 Apr 2019 11:35:02 +0100 UM we Wrocławiu: studentki stomatologii wśród kandydatów do Młodych Talentów 2019 http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-we-wroclawiu-studentki-stomatologii-wsrod-kandydatow-do-mlodych-talentow-2019,111841.html Sat, 30 Mar 2019 11:17:12 +0100 Zęby Robena uniemożliwiają mu grę http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zeby-robena-uniemozliwiaja-mu-gre,111663.html Mon, 25 Feb 2019 21:12:26 +0100 Dentysta Paweł Bubula mistrzem w narciarstwie klasycznym http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-pawel-bubula-mistrzem-w-narciarstwie-klasycznym,111564.html Tue, 12 Feb 2019 07:20:47 +0100 Wątek stomatologiczny w Wiśle Kraków http://www.infodent24.pl/lifedentpost/watek-stomatologiczny-w-wisle-krakow,111428.html Wed, 23 Jan 2019 19:04:51 +0100 Ochraniacze na zęby stymulatorem sportowego sukcesu! http://www.infodent24.pl/lifedentpost/ochraniacze-na-zeby-stymulatorem-sportowego-sukcesu,110727.html Sat, 13 Oct 2018 08:18:59 +0100 Mistrz sportu przedstawicielem handlowym firmy Prodental http://www.infodent24.pl/lifedentpost/mistrz-sportu-przedstawicielem-handlowym-firmy-prodental,110453.html Sun, 26 Aug 2018 18:24:32 +0100