informacje z tematu: Ministerstwo Zdrowia | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) NRL: weźmy udział w manifestacji 1 czerwca http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-wezmy-udzial-w-manifestacji-1-czerwca,112163.html Fri, 17 May 2019 19:23:49 +0100 NRL krytycznie o systemie kształcenia lekarzy i lekarzy dentystów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-krytycznie-o-systemie-ksztalcenia-lekarzy-i-lekarzy-dentystow,112162.html Wed, 15 May 2019 18:25:16 +0100 Departament Zdrowia Publicznego i Rodziny MZ wyzbywa się stomatologii http://www.infodent24.pl/lexdentpost/departament-zdrowia-publicznego-i-rodziny-mz-wyzbywa-sie-stomatologii,112073.html Sun, 28 Apr 2019 14:39:36 +0100 Jeszcze rok życia recept na „starych” drukach http://www.infodent24.pl/lexdentpost/jeszcze-rok-zycia-recept-na-starych-drukach,112014.html Thu, 18 Apr 2019 13:54:29 +0100 Kraków: będzie konkurs na wybór realizatorów „Programu profilaktyki próchnicy u dzieci” http://www.infodent24.pl/newsdentpost/krakow-bedzie-konkurs-na-wybor-realizatorow-programu-profilaktyki-prochnicy-u-dzieci,111900.html Sun, 31 Mar 2019 22:07:38 +0100 MZ uruchamia stanowisko ds. kształcenia lekarzy dentystów http://www.infodent24.pl/edudentpost/mz-uruchamia-stanowisko-ds-ksztalcenia-lekarzy-dentystow,111886.html Wed, 27 Mar 2019 19:01:44 +0100 Stażysta lekarz i lekarz dentysta otrzymywać będą po 2465 zł miesięcznie http://www.infodent24.pl/lexdentpost/stazysta-lekarz-i-lekarz-dentysta-otrzymywac-beda-po-2465-zl-miesiecznie,111739.html Mon, 11 Mar 2019 12:33:09 +0100 Mało rezydentur dla stomatologów, bo to sektor prywatny? http://www.infodent24.pl/newsdentpost/malo-rezydentur-dla-stomatologow-bo-to-sektor-prywatny,111623.html Tue, 19 Feb 2019 09:57:04 +0100 NRL do MZ potrzebna debata w sprawie stomatologii http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-do-mz-potrzebna-debata-w-sprawie-stomatologii,111616.html Mon, 18 Feb 2019 15:36:24 +0100 Stomatologia na mapie potrzeb zdrowotnych http://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologia-na-mapie-potrzeb-zdrowotnych,111598.html Fri, 15 Feb 2019 11:51:14 +0100 Wątpliwości w sprawie e-zwolnień nurtują posła http://www.infodent24.pl/lexdentpost/watpliwosci-w-sprawie-e-zwolnien-nurtuja-posla,111479.html Wed, 30 Jan 2019 06:54:12 +0100 Rezydenci upominają się o lekarzy dentystów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/rezydenci-upominaja-sie-o-lekarzy-dentystow,111424.html Wed, 23 Jan 2019 21:49:50 +0100 Ministerstwo Zdrowia: zamiast specjalizacji - certyfikowana umiejętność? http://www.infodent24.pl/newsdentpost/ministerstwo-zdrowia-zamiast-specjalizacji-certyfikowana-umiejetnosc,111417.html Tue, 22 Jan 2019 21:19:35 +0100 NRL zapowiada działania w sprawie amalgamatu stomatologicznego http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-zapowiada-dzialania-w-sprawie-amalgamatu-stomatologicznego,111288.html Wed, 02 Jan 2019 13:45:00 +0100 Kraków: 151 szkół czeka na gabinety stomatologiczne http://www.infodent24.pl/newsdentpost/krakow-151-szkol-czeka-na-gabinety-stomatologiczne,111244.html Fri, 21 Dec 2018 08:57:13 +0100 Dni wolne na samokształcenie specjalizacyjne http://www.infodent24.pl/edudentpost/dni-wolne-na-samoksztalcenie-specjalizacyjne,111122.html Mon, 03 Dec 2018 07:53:25 +0100 Mniej specjalizacji? http://www.infodent24.pl/edudentpost/mniej-specjalizacji,110980.html Thu, 08 Nov 2018 17:23:52 +0100 NFZ powinien wcześniej wypłacać należności http://www.infodent24.pl/lexdentpost/nfz-powinien-wczesniej-wyplacac-naleznosci,110902.html Mon, 05 Nov 2018 23:10:11 +0100 Joanna Mucha drąży temat dentobusów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/joanna-mucha-drazy-temat-dentobusow,110935.html Sun, 04 Nov 2018 12:19:25 +0100 Kiedy skończy się chaos w opiece zdrowotnej nad dziećmi? http://www.infodent24.pl/newsdentpost/kiedy-skonczy-sie-chaos-w-opiece-zdrowotnej-nad-dziecmi,110850.html Tue, 23 Oct 2018 07:31:14 +0100