informacje z tematu: WUM | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) WUM: Zakład Higieny Stomatologicznej poszukuje pracownika http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-zaklad-higieny-stomatologicznej-poszukuje-pracownika,112031.html Thu, 25 Apr 2019 00:07:32 +0100 Będą pieniądze na typowanie genetyczne szczepów klinicznych Acinetobacter baumanii http://www.infodent24.pl/edudentpost/beda-pieniadze-na-typowanie-genetyczne-szczepow-klinicznych-acinetobacter-baumanii,111994.html Mon, 15 Apr 2019 15:25:21 +0100 WUM: kto na wykładowcę w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-kto-na-wykladowce-w-zakladzie-propedeutyki-i-profilaktyki-stomatologicznej,111862.html Sun, 31 Mar 2019 22:20:37 +0100 WUM: szukają wykładowcy w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-szukaja-wykladowcy-w-zakladzie-stomatologii-zachowawczej,111863.html Sat, 30 Mar 2019 09:41:48 +0100 Dzięki WUM będzie gabinet stomatologiczny w LO im. gen. Józefa Bema http://www.infodent24.pl/newsdentpost/dzieki-wum-bedzie-gabinet-stomatologiczny-w-lo-im-gen-jozefa-bema,111866.html Tue, 26 Mar 2019 07:13:03 +0100 Warszawa: miejsce pracy dla wykładowcy na WUM http://www.infodent24.pl/edudentpost/warszawa-miejsce-pracy-dla-wykladowcy-na-wum,111674.html Wed, 27 Feb 2019 22:10:13 +0100 Warsaw International Medical Congress: mocny watek stomatologiczny http://www.infodent24.pl/edudentpost/warsaw-international-medical-congress-mocny-watek-stomatologiczny,111457.html Tue, 29 Jan 2019 16:17:46 +0100 Dentyści z „Kryształowymi Lancetami” http://www.infodent24.pl/edudentpost/dentysci-z-krysztalowymi-lancetami,111429.html Wed, 23 Jan 2019 19:25:24 +0100 Zmarł prof. Eugeniusz Spiechowicz http://www.infodent24.pl/edudentpost/zmarl-prof-eugeniusz-spiechowicz,111217.html Tue, 18 Dec 2018 11:20:59 +0100 WUM: dr Ewa Czochrowska nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dydaktyce http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-dr-ewa-czochrowska-nagrodzona-za-wybitne-osiagniecia-w-dydaktyce,111177.html Tue, 11 Dec 2018 22:23:09 +0100 Dyplomatorium na WUM http://www.infodent24.pl/edudentpost/dyplomatorium-na-wum,111105.html Thu, 29 Nov 2018 10:58:20 +0100 WUM: jest praca dla asystenta http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-jest-praca-dla-asystenta,110756.html Thu, 11 Oct 2018 23:31:03 +0100 WUM: dr Anna Turska-Szybka wystąpi we Wszechnicy Żywieniowej SGGW http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-dr-anna-turska-szybka-wystapi-we-wszechnicy-zywieniowej-sggw,110776.html Wed, 10 Oct 2018 10:28:02 +0100 WUM: brakuje nauczycieli akademickich http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-brakuje-nauczycieli-akademickich,110703.html Wed, 03 Oct 2018 18:49:35 +0100 LDEK: najlepiej wypada WUM i CM UJ http://www.infodent24.pl/edudentpost/ldek-najlepiej-wypada-wum-i-cm-uj,110629.html Thu, 20 Sep 2018 11:27:17 +0100 WUM: poszukuje wykładowców http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-poszukuje-wykladowcow,110600.html Mon, 17 Sep 2018 00:05:17 +0100 WUM poszukuje wykładowcy od ortodoncji http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-poszukuje-wykladowcy-od-ortodoncji,110496.html Tue, 04 Sep 2018 00:49:08 +0100 356 tys. zł za wykształcenie dentysty http://www.infodent24.pl/edudentpost/356-tys-zl-za-wyksztalcenie-dentysty,110430.html Thu, 23 Aug 2018 22:36:49 +0100 Brawa dla Juliusza Kosewskiego http://www.infodent24.pl/edudentpost/brawa-dla-juliusza-kosewskiego,110113.html Sun, 01 Jul 2018 23:18:30 +0100 Beata Czarnecka i Małgorzata Zadurska z nominacjami profesorskimi http://www.infodent24.pl/edudentpost/beata-czarnecka-i-malgorzata-zadurska-z-nominacjami-profesorskimi,110057.html Thu, 21 Jun 2018 21:57:33 +0100