informacje z tematu: PTS | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Wrocław: PTS szkoli jak dentysta może pomóc w walce z nikotynizmem http://www.infodent24.pl/edudentpost/wroclaw-pts-szkoli-jak-dentysta-moze-pomoc-w-walce-z-nikotynizmem,112525.html Thu, 18 Jul 2019 08:00:46 +0100 Co w środku „Journal of Stomatology” http://www.infodent24.pl/edudentpost/co-w-srodku-journal-of-stomatology,112513.html Sun, 14 Jul 2019 19:40:45 +0100 PTS o nagłym zagrożeniu zdrowia w gabinecie stomatologa http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-o-naglym-zagrozeniu-zdrowia-w-gabinecie-stomatologa,111881.html Fri, 21 Jun 2019 09:07:41 +0100 PTS zaprasza absolwentów stomatologii http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-zaprasza-absolwentow-stomatologii,112354.html Tue, 18 Jun 2019 22:49:52 +0100 PTS o tajemniczych uprawnieniach higienistki stomatologicznej http://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-o-tajemniczych-uprawnieniach-higienistki-stomatologicznej,112346.html Sat, 15 Jun 2019 21:41:57 +0100 Dentysto wesprzyj projekt PTS http://www.infodent24.pl/edudentpost/dentysto-wesprzyj-projekt-pts,112333.html Thu, 13 Jun 2019 22:21:06 +0100 PTS i PSI ramię w ramię http://www.infodent24.pl/newsdentpost/pts-i-psi-ramie-w-ramie,112287.html Thu, 13 Jun 2019 09:07:07 +0100 WIL i PTS wspólnie do celu http://www.infodent24.pl/newsdentpost/wil-i-pts-wspolnie-do-celu,112305.html Thu, 06 Jun 2019 22:24:34 +0100 PTS: kluje się plan obchodów 70-tej rocznicy istnienia http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-kluje-sie-plan-obchodow-70-tej-rocznicy-istnienia,112250.html Wed, 05 Jun 2019 06:27:49 +0100 „Master” z implantoprotetyki z pieczęcią PTS http://www.infodent24.pl/edudentpost/master-z-implantoprotetyki-z-pieczecia-pts,112235.html Tue, 28 May 2019 11:32:22 +0100 Polska mówi #aaa” w rywalizacji o statuetkę „Gwiazdy CEDE” http://www.infodent24.pl/newsdentpost/polska-mowi-aaa-w-rywalizacji-o-statuetke-gwiazdy-cede,112211.html Thu, 23 May 2019 22:32:14 +0100 Poznań: okazja do podniesienia kompetencji http://www.infodent24.pl/edudentpost/poznan-okazja-do-podniesienia-kompetencji,112199.html Wed, 22 May 2019 23:28:00 +0100 Radom: oddział PTS wznawia działanie http://www.infodent24.pl/newsdentpost/radom-oddzial-pts-wznawia-dzialanie,112154.html Tue, 14 May 2019 17:31:55 +0100 Intensywna edukacja w maju pod egidą PTS http://www.infodent24.pl/edudentpost/intensywna-edukacja-w-maju-pod-egida-pts,112102.html Tue, 07 May 2019 01:48:00 +0100 Farmaceutyki stymulujące próchnicę http://www.infodent24.pl/techdentpost/farmaceutyki-stymulujace-prochnice,112075.html Tue, 07 May 2019 01:46:28 +0100 PTS ma wiedzę stomatologiczną i się nią dzieli http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-ma-wiedze-stomatologiczna-i-sie-nia-dzieli,112066.html Mon, 29 Apr 2019 20:43:20 +0100 ŚDZJU: PTS raportuje wykonanie zadania http://www.infodent24.pl/edudentpost/sdzju-pts-raportuje-wykonanie-zadania,112028.html Tue, 23 Apr 2019 09:03:57 +0100 PTS: podsumowania działań z ostatniego okresu http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-podsumowania-dzialan-z-ostatniego-okresu,111958.html Wed, 10 Apr 2019 23:23:44 +0100 Studencie zgłoś się do Naukowego Zawrotu Głowy! http://www.infodent24.pl/edudentpost/studencie-zglos-sie-do-naukowego-zawrotu-glowy,111916.html Wed, 03 Apr 2019 22:54:18 +0100 Polska specyfika: pacjent wykluczony stomatologicznie http://www.infodent24.pl/newsdentpost/polska-specyfika-pacjent-wykluczony-stomatologicznie,111845.html Fri, 22 Mar 2019 10:36:34 +0100