informacje z tematu: dieta | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) FDI: antyoksydanty na straży zdrowia jamy ustnej http://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-antyoksydanty-na-strazy-zdrowia-jamy-ustnej,112881.html Wed, 18 Sep 2019 08:13:25 +0100 Zaburzenia odżywiania a zły stan dziąseł http://www.infodent24.pl/techdentpost/zaburzenia-odzywiania-a-zly-stan-dziasel,112721.html Sun, 25 Aug 2019 10:36:07 +0100 Zaawansowana technologia w badaniu wpływu zielonej herbaty http://www.infodent24.pl/techdentpost/zaawansowana-technologia-w-badaniu-wplywu-zielonej-herbaty,112344.html Thu, 01 Aug 2019 10:22:58 +0100 Lancet: globalna potrzeba reformy opieki stomatologicznej http://www.infodent24.pl/newsdentpost/lancet-globalna-potrzeba-reformy-opieki-stomatologicznej,112563.html Tue, 23 Jul 2019 22:07:15 +0100 Dieta cud prowadzi do erozji szkliwa http://www.infodent24.pl/techdentpost/dieta-cud-prowadzi-do-erozji-szkliwa,112452.html Mon, 08 Jul 2019 00:46:54 +0100 Kiedy dentysta zawodzi pacjenta http://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-dentysta-zawodzi-pacjenta,112165.html Tue, 11 Jun 2019 20:51:17 +0100 Dzieci, które piją dużo wody, mają zdrowsze zęby http://www.infodent24.pl/techdentpost/dzieci-ktore-pija-duzo-wody-maja-zdrowsze-zeby,111976.html Fri, 26 Apr 2019 09:49:35 +0100 Dieta, która leczy zapalenie dziąseł http://www.infodent24.pl/techdentpost/dieta-ktora-leczy-zapalenie-dziasel,111891.html Fri, 05 Apr 2019 07:25:26 +0100 Wrocław: debata na temat cukru w diecie http://www.infodent24.pl/edudentpost/wroclaw-debata-na-temat-cukru-w-diecie,111720.html Wed, 13 Mar 2019 22:35:41 +0100 Wszechobecny cukier w diecie: wołanie o działanie http://www.infodent24.pl/edudentpost/wszechobecny-cukier-w-diecie-wolanie-o-dzialanie,111385.html Thu, 17 Jan 2019 11:08:24 +0100 Na ile choroba przyzębia jest chorobą autoimmunologiczną? http://www.infodent24.pl/techdentpost/na-ile-choroba-przyzebia-jest-choroba-autoimmunologiczna,110728.html Fri, 14 Dec 2018 01:11:29 +0100 Walka z cukrem w diecie - to motto na 2019 r. http://www.infodent24.pl/edudentpost/walka-z-cukrem-w-diecie-to-motto-na-2019-r,111111.html Tue, 04 Dec 2018 22:16:36 +0100 Soki a uzębienie. Po co takie badania? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/soki-a-uzebienie-po-co-takie-badania,110937.html Mon, 19 Nov 2018 23:15:17 +0100 Pacjent otyły coraz częściej na fotelu stomatologa http://www.infodent24.pl/newsdentpost/pacjent-otyly-coraz-czesciej-na-fotelu-stomatologa,110881.html Thu, 25 Oct 2018 11:59:13 +0100 Jak zakwaszające jamę ustną napoje działają na wypełnienia stomatologiczne http://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-zakwaszajace-jame-ustna-napoje-dzialaja-na-wypelnienia-stomatologiczne,110841.html Tue, 23 Oct 2018 20:24:26 +0100 Wyższość czekolady nad krakersami, okiem dentysty http://www.infodent24.pl/lifedentpost/wyzszosc-czekolady-nad-krakersami-okiem-dentysty,110566.html Thu, 20 Sep 2018 21:05:15 +0100 Walka z próchnicą? Przede wszystkim zmiana diety! http://www.infodent24.pl/techdentpost/walka-z-prochnica-przede-wszystkim-zmiana-diety,110387.html Wed, 22 Aug 2018 21:46:43 +0100 Nikt nie orientuje się, ile cukru zjadają dzieci http://www.infodent24.pl/lifedentpost/nikt-nie-orientuje-sie-ile-cukru-zjadaja-dzieci,110397.html Sat, 11 Aug 2018 09:45:02 +0100 Jaką dietą stymulować obronne działanie śliny http://www.infodent24.pl/techdentpost/jaka-dieta-stymulowac-obronne-dzialanie-sliny,110289.html Tue, 24 Jul 2018 10:30:35 +0100 Zdrowe lizaki: biznes wart 2 mln dolarów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zdrowe-lizaki-biznes-wart-2-mln-dolarow,110088.html Sun, 08 Jul 2018 17:21:34 +0100