informacje z tematu: szkolenia dla dentystów | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) PTS w wirze szkoleń http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-w-wirze-szkolen,113459.html Sun, 08 Dec 2019 20:48:34 +0100 Jak zarejestrować się na szkolenie CMKP http://www.infodent24.pl/edudentpost/jak-zarejestrowac-sie-na-szkolenie-cmkp,113324.html Thu, 21 Nov 2019 07:25:19 +0100 PTS uruchamia Akademię http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-uruchamia-akademie,113037.html Wed, 23 Oct 2019 07:59:02 +0100 NIL: bezpłatne kursy dla lekarzy dentystów http://www.infodent24.pl/edudentpost/nil-bezplatne-kursy-dla-lekarzy-dentystow,112890.html Wed, 11 Sep 2019 08:29:39 +0100 PTS rekomenduje szkolenia http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-rekomenduje-szkolenia,112755.html Wed, 28 Aug 2019 20:44:13 +0100 WIL i PTS wspólnie do celu http://www.infodent24.pl/newsdentpost/wil-i-pts-wspolnie-do-celu,112305.html Thu, 06 Jun 2019 22:24:34 +0100 Kształcenie podyplomowe kompleksowo. Co zawiera projekt ustawy. http://www.infodent24.pl/lexdentpost/ksztalcenie-podyplomowe-kompleksowo-co-zawiera-projekt-ustawy,112272.html Mon, 03 Jun 2019 08:16:09 +0100 Poznań: okazja do podniesienia kompetencji http://www.infodent24.pl/edudentpost/poznan-okazja-do-podniesienia-kompetencji,112199.html Wed, 22 May 2019 23:28:00 +0100 NRL: będą stypendia dla dentystów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nrl-beda-stypendia-dla-dentystow,111503.html Sat, 02 Feb 2019 11:05:16 +0100 Modelki do zabiegów stomatologicznych pilnie poszukiwane http://www.infodent24.pl/bizdentpost/modelki-do-zabiegow-stomatologicznych-pilnie-poszukiwane,111356.html Fri, 18 Jan 2019 08:45:05 +0100 ODZ NIL uhonorowany w konkursie Lider Ochrony Zdrowia http://www.infodent24.pl/edudentpost/odz-nil-uhonorowany-w-konkursie-lider-ochrony-zdrowia,111185.html Thu, 13 Dec 2018 08:01:05 +0100 PTS zapowiada portal z opisami klinicznymi http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-zapowiada-portal-z-opisami-klinicznymi,111051.html Thu, 22 Nov 2018 13:40:38 +0100 Lublin: mocny start sekcji stomatologii dziecięcej PTS http://www.infodent24.pl/edudentpost/lublin-mocny-start-sekcji-stomatologii-dzieciecej-pts,111033.html Mon, 19 Nov 2018 22:54:33 +0100 Studia podyplomowe jako forma doskonalenia zawodowego http://www.infodent24.pl/edudentpost/studia-podyplomowe-jako-forma-doskonalenia-zawodowego,110993.html Mon, 12 Nov 2018 21:14:32 +0100 A może specjalizacja z medycy estetycznej? http://www.infodent24.pl/edudentpost/a-moze-specjalizacja-z-medycy-estetycznej,110878.html Sun, 28 Oct 2018 09:16:18 +0100 Poseł zajął się lojalką oferującą pieniądze za pracę w Polsce http://www.infodent24.pl/lexdentpost/posel-zajal-sie-lojalka-oferujaca-pieniadze-za-prace-w-polsce,110489.html Sun, 02 Sep 2018 21:56:31 +0100 Stomatologia estetyczna i cyfrowa w szkole handlowej http://www.infodent24.pl/edudentpost/stomatologia-estetyczna-i-cyfrowa-w-szkole-handlowej,110118.html Mon, 30 Jul 2018 09:15:47 +0100 UM Lublin: międzynarodowe warsztaty http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-lublin-miedzynarodowe-warsztaty,109555.html Thu, 12 Apr 2018 08:24:46 +0100 Dentysto, z pacjentem jak z jajkiem! http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysto-z-pacjentem-jak-z-jajkiem,108915.html Sun, 25 Feb 2018 08:43:44 +0100 Szkolenie straciło statut doskonalenia zawodowego http://www.infodent24.pl/lexdentpost/szkolenie-stracilo-statut-doskonalenia-zawodowego,109136.html Wed, 07 Feb 2018 07:48:26 +0100