informacje z tematu: paradontoza | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Paradontoza i nadciśnienie idą w parze, są kolejne dowody naukowe http://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-i-nadcisnienie-ida-w-parze-sa-kolejne-dowody-naukowe,112982.html Sun, 29 Sep 2019 23:39:59 +0100 Elektryczne szczoteczki dają lepsze efekty niż manualne http://www.infodent24.pl/techdentpost/elektryczne-szczoteczki-daja-lepsze-efekty-niz-manualne,112227.html Thu, 30 May 2019 09:14:49 +0100 Pacjentka z Wielkiej Brytanii przegrała proces w Polsce http://www.infodent24.pl/lexdentpost/pacjentka-z-wielkiej-brytanii-przegrala-proces-w-polsce,111883.html Wed, 10 Apr 2019 10:49:22 +0100 Pacjent z chorobą przyzębia ma problemy z erekcją http://www.infodent24.pl/techdentpost/pacjent-z-choroba-przyzebia-ma-problemy-z-erekcja,110775.html Sat, 13 Oct 2018 08:19:38 +0100 Bruksizm powiązany z paradontozą http://www.infodent24.pl/techdentpost/bruksizm-powiazany-z-paradontoza,110576.html Sun, 23 Sep 2018 22:20:58 +0100 Paradontoza występuje u nas 6-krotnie częściej niż w innych krajach http://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-wystepuje-u-nas-6-krotnie-czesciej-niz-w-innych-krajach,110598.html Fri, 14 Sep 2018 18:03:52 +0100 Paradontoza podwyższa ryzyko reumatoidalnego zapalenia stawów http://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-podwyzsza-ryzyko-reumatoidalnego-zapalenia-stawow,110407.html Mon, 13 Aug 2018 16:49:35 +0100 Zaburzenia erekcji przy chorobach przyzębia raz jeszcze potwierdzone http://www.infodent24.pl/techdentpost/zaburzenia-erekcji-przy-chorobach-przyzebia-raz-jeszcze-potwierdzone,110212.html Wed, 18 Jul 2018 06:54:13 +0100 Psycholog potrzebny w leczeniu paradontozy? http://www.infodent24.pl/techdentpost/psycholog-potrzebny-w-leczeniu-paradontozy,110031.html Wed, 11 Jul 2018 07:49:58 +0100 Mężczyźni z cukrzycą bardziej zagrożeni paradontozą http://www.infodent24.pl/techdentpost/mezczyzni-z-cukrzyca-bardziej-zagrozeni-paradontoza,109925.html Thu, 07 Jun 2018 09:15:42 +0100 Zdrowe przyzębie u co setnego Polaka! http://www.infodent24.pl/newsdentpost/zdrowe-przyzebie-u-co-setnego-polaka,109763.html Sat, 12 May 2018 09:51:16 +0100 Nadzieja na lepszą kondycję kości osób starszych? http://www.infodent24.pl/techdentpost/nadzieja-na-lepsza-kondycje-kosci-osob-starszych,109451.html Thu, 10 May 2018 06:53:15 +0100 Leczenie periodontologiczne pomaga na zapalenie reumatoidalne stawów http://www.infodent24.pl/techdentpost/leczenie-periodontologiczne-pomaga-na-zapalenie-reumatoidalne-stawow,109590.html Thu, 19 Apr 2018 11:05:58 +0100 W zdrowym ciele zdrowa jama ustna http://www.infodent24.pl/techdentpost/w-zdrowym-ciele-zdrowa-jama-ustna,109512.html Mon, 09 Apr 2018 08:10:55 +0100 Paradontoza u trzylatka! http://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-u-trzylatka,109445.html Thu, 29 Mar 2018 06:16:36 +0100 2 mln zł nagrody - zachętą do badań służących walce z paradontozą http://www.infodent24.pl/edudentpost/2-mln-zl-nagrody-zacheta-do-badan-sluzacych-walce-z-paradontoza,109421.html Wed, 21 Mar 2018 08:40:02 +0100 Związek cukrzycy i paradontozy przypieczętowany http://www.infodent24.pl/techdentpost/zwiazek-cukrzycy-i-paradontozy-przypieczetowany,109091.html Sun, 04 Mar 2018 20:51:11 +0100 Próchnica zapisana w genach? http://www.infodent24.pl/techdentpost/prochnica-zapisana-w-genach,109083.html Mon, 29 Jan 2018 10:36:01 +0100 Zdrowie dziąseł zaczyna się w mitochondriach http://www.infodent24.pl/techdentpost/zdrowie-dziasel-zaczyna-sie-w-mitochondriach,108940.html Wed, 10 Jan 2018 23:42:56 +0100 Jama ustna a rak żołądka http://www.infodent24.pl/techdentpost/jama-ustna-a-rak-zoladka,108704.html Wed, 13 Dec 2017 05:53:09 +0100