informacje z tematu: pacjent | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Check-lista zapewni bezpieczeństwo pacjenta http://www.infodent24.pl/techdentpost/check-lista-zapewni-bezpieczenstwo-pacjenta,112493.html Wed, 10 Jul 2019 21:08:02 +0100 PTS o nagłym zagrożeniu zdrowia w gabinecie stomatologa http://www.infodent24.pl/edudentpost/pts-o-naglym-zagrozeniu-zdrowia-w-gabinecie-stomatologa,111881.html Fri, 21 Jun 2019 09:07:41 +0100 Kiedy usuwać ósemkę, a kiedy nie? http://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-usuwac-osemke-a-kiedy-nie,112324.html Wed, 19 Jun 2019 10:12:59 +0100 Czy dentofobia zmienia się z wiekiem? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-dentofobia-zmienia-sie-z-wiekiem,112230.html Thu, 13 Jun 2019 22:19:54 +0100 Pół roku życia z e-receptą http://www.infodent24.pl/newsdentpost/pol-roku-zycia-z-e-recepta,112325.html Tue, 11 Jun 2019 21:00:09 +0100 Akromegalia: choroba trudna do rozpoznania dla dentysty http://www.infodent24.pl/techdentpost/akromegalia-choroba-trudna-do-rozpoznania-dla-dentysty,112248.html Wed, 05 Jun 2019 06:34:56 +0100 Jak rozmawiać o zgorzeli zęba http://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-rozmawiac-o-zgorzeli-zeba,112246.html Sun, 02 Jun 2019 17:26:12 +0100 Kilka powodów, dla których pacjent nie przychodzi na wizytę http://www.infodent24.pl/bizdentpost/kilka-powodow-dla-ktorych-pacjent-nie-przychodzi-na-wizyte,112112.html Tue, 28 May 2019 23:37:32 +0100 Medicover Stomatologia z akcją kompleksowego leczenia http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-z-akcja-kompleksowego-leczenia,112206.html Wed, 22 May 2019 23:32:05 +0100 Zbigiew Ziobro jako syn dentystki http://www.infodent24.pl/lifedentpost/zbigiew-ziobro-jako-syn-dentystki,112189.html Wed, 22 May 2019 23:24:27 +0100 Nowa przychodnia dla mieszkańców przedmieść Warszawy http://www.infodent24.pl/bizdentpost/nowa-przychodnia-dla-mieszkancow-przedmiesc-warszawy,112130.html Sun, 12 May 2019 18:52:13 +0100 Dentystka pacjentów niesłyszących http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-pacjentow-nieslyszacych,112081.html Thu, 09 May 2019 18:53:28 +0100 Jak Polacy podchodzą do wybielania zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-polacy-podchodza-do-wybielania-zebow,112113.html Tue, 07 May 2019 22:55:43 +0100 FDI pryncypialnie o endodoncji http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-pryncypialnie-o-endodoncji,111753.html Sat, 04 May 2019 12:28:36 +0100 Na froncie stomatologicznym smutno http://www.infodent24.pl/newsdentpost/na-froncie-stomatologicznym-smutno,111748.html Sun, 28 Apr 2019 09:21:02 +0100 Dentystka straciła prawo wykonywania zawodu, gdy dwoje jej pacjentów zmarło http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentystka-stracila-prawo-wykonywania-zawodu-gdy-dwoje-jej-pacjentow-zmarlo,111960.html Thu, 18 Apr 2019 09:30:33 +0100 Jak przekonać pacjenta do planu leczenia http://www.infodent24.pl/bizdentpost/jak-przekonac-pacjenta-do-planu-leczenia,111948.html Fri, 12 Apr 2019 09:24:16 +0100 Pacjentka z Wielkiej Brytanii przegrała proces w Polsce http://www.infodent24.pl/lexdentpost/pacjentka-z-wielkiej-brytanii-przegrala-proces-w-polsce,111883.html Wed, 10 Apr 2019 10:49:22 +0100 Gdy pacjent odmawia podania danych osobowych http://www.infodent24.pl/lexdentpost/gdy-pacjent-odmawia-podania-danych-osobowych,111871.html Wed, 27 Mar 2019 07:59:31 +0100 Syndrom utraconej protezy zębowej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/syndrom-utraconej-protezy-zebowej,111633.html Sat, 23 Feb 2019 16:58:44 +0100