informacje z tematu: proteza zębowa | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) RP AOTMiT o zdjęciach pantomograficznych i protezach overdenture http://www.infodent24.pl/newsdentpost/rp-aotmit-o-zdjeciach-pantomograficznych-i-protezach-overdenture,112926.html Mon, 16 Sep 2019 21:25:49 +0100 Były wiceprezydent USA z wypadającą protezą zębową? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/byly-wiceprezydent-usa-z-wypadajaca-proteza-zebowa,112913.html Sun, 15 Sep 2019 22:01:14 +0100 „9 milionów powodów na spotkanie z Robertem Janowskim http://www.infodent24.pl/newsdentpost/9-milionow-powodow-na-spotkanie-z-robertem-janowskim,112691.html Wed, 14 Aug 2019 06:33:01 +0100 Co można połknąć podczas operacji resekcji guza http://www.infodent24.pl/lifedentpost/co-mozna-polknac-podczas-operacji-resekcji-guza,112690.html Wed, 14 Aug 2019 06:32:22 +0100 Zebrali opinie użytkowników protez http://www.infodent24.pl/newsdentpost/zebrali-opinie-uzytkownikow-protez,112621.html Sun, 04 Aug 2019 17:02:41 +0100 Działania operacyjne policji doprowadziły do odzyskania protezy zębowej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dzialania-operacyjne-policji-doprowadzily-do-odzyskania-protezy-zebowej,112587.html Tue, 30 Jul 2019 22:37:11 +0100 „9 milionów powodów” podczas Jarmarku Moryńskiego http://www.infodent24.pl/lifedentpost/9-milionow-powodow-podczas-jarmarku-morynskiego,112522.html Sat, 20 Jul 2019 10:58:34 +0100 Nowe zęby Meryl Streep http://www.infodent24.pl/lifedentpost/nowe-zeby-meryl-streep,112322.html Thu, 13 Jun 2019 22:18:18 +0100 Bezzębna Polska http://www.infodent24.pl/techdentpost/bezzebna-polska,112231.html Tue, 28 May 2019 07:30:31 +0100 Syndrom utraconej protezy zębowej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/syndrom-utraconej-protezy-zebowej,111633.html Sat, 23 Feb 2019 16:58:44 +0100 Teksas: więźniom odmawia się protez stomatologicznych http://www.infodent24.pl/lifedentpost/teksas-wiezniom-odmawia-sie-protez-stomatologicznych,110667.html Sun, 30 Sep 2018 22:29:14 +0100 Proteza częściowa czy implant, koszty vs. jakość życia http://www.infodent24.pl/techdentpost/proteza-czesciowa-czy-implant-koszty-vs-jakosc-zycia,110513.html Wed, 05 Sep 2018 20:20:24 +0100 Areszt w Lublinie szuka dentysty protetyka http://www.infodent24.pl/bizdentpost/areszt-w-lublinie-szuka-dentysty-protetyka,110376.html Tue, 07 Aug 2018 13:08:02 +0100 Radom: poszukiwany protetyk do leczenia osadzonych w areszcie http://www.infodent24.pl/bizdentpost/radom-poszukiwany-protetyk-do-leczenia-osadzonych-w-areszcie,109390.html Wed, 21 Mar 2018 08:53:26 +0100 Robert Janowski po raz pierwszy o swoich kłopotach z zębami http://www.infodent24.pl/lifedentpost/robert-janowski-po-raz-pierwszy-o-swoich-klopotach-z-zebami,109371.html Fri, 16 Mar 2018 06:22:27 +0100 9 mln powodów, dla których trzeba rozmawiać o protezach zębowych http://www.infodent24.pl/newsdentpost/9-mln-powodow-dla-ktorych-trzeba-rozmawiac-o-protezach-zebowych,109360.html Tue, 13 Mar 2018 14:37:26 +0100 Reklama protez stomatologicznych z celebrytą w roli głównej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/reklama-protez-stomatologicznych-z-celebryta-w-roli-glownej,109323.html Wed, 07 Mar 2018 20:51:30 +0100 Proteza zębowa wiedzie do częstszych urazów? http://www.infodent24.pl/techdentpost/proteza-zebowa-wiedzie-do-czestszych-urazow,108787.html Wed, 10 Jan 2018 00:41:50 +0100 Nastolatki ze wskazaniami do protezowania zębów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nastolatki-ze-wskazaniami-do-protezowania-zebow,107864.html Sat, 18 Nov 2017 08:53:46 +0100 Dentysta dobijał się o zapłatę w sądzie http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-dobijal-sie-o-zaplate-w-sadzie,108487.html Wed, 01 Nov 2017 19:16:25 +0100