informacje z tematu: FDI | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) FDI: nowa klasyfikacja chorób przyzębia http://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-nowa-klasyfikacja-chorob-przyzebia,112880.html Wed, 11 Sep 2019 07:58:49 +0100 Obrady Parlamentu FDI 2019 w stop klatce http://www.infodent24.pl/newsdentpost/obrady-parlamentu-fdi-2019-w-stop-klatce,112883.html Tue, 10 Sep 2019 01:31:18 +0100 Nowy prezydent FDI gościem Kongresu Unii Stomatologii Polskiej http://www.infodent24.pl/newsdentpost/nowy-prezydent-fdi-gosciem-kongresu-unii-stomatologii-polskiej,112878.html Mon, 09 Sep 2019 23:34:57 +0100 Dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak w Dental Practice Committe http://www.infodent24.pl/newsdentpost/dr-n-med-kinga-grzech-lesniak-w-dental-practice-committe,112877.html Mon, 09 Sep 2019 23:34:42 +0100 Prof. Katarzyna Emerich z wykładem podczas Kongresu FDI http://www.infodent24.pl/edudentpost/prof-katarzyna-emerich-z-wykladem-podczas-kongresu-fdi,112876.html Mon, 09 Sep 2019 15:03:19 +0100 Prezydent FDI gościem 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej http://www.infodent24.pl/edudentpost/prezydent-fdi-gosciem-3-kongresu-unii-stomatologii-polskiej,112636.html Tue, 06 Aug 2019 09:33:21 +0100 FDI o kondycji endodoncji http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-o-kondycji-endodoncji,112483.html Fri, 02 Aug 2019 06:41:13 +0100 FDI o tym, jak dentyści mają walczyć z lekoopornością bakterii http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-o-tym-jak-dentysci-maja-walczyc-z-lekoopornoscia-bakterii,112431.html Tue, 09 Jul 2019 23:00:03 +0100 FDI edukuje sportowców http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-edukuje-sportowcow,112295.html Wed, 05 Jun 2019 19:47:16 +0100 FDI apeluje do dentystów o walkę z nikotynizmem http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-apeluje-do-dentystow-o-walke-z-nikotynizmem,112111.html Fri, 31 May 2019 00:15:39 +0100 ŚDZJU: uczniowie tracą lekcje przez chore zęby http://www.infodent24.pl/newsdentpost/sdzju-uczniowie-traca-lekcje-przez-chore-zeby,111827.html Tue, 19 Mar 2019 23:37:17 +0100 Biała Księga FDI w kwestii procedur endodontycznych http://www.infodent24.pl/edudentpost/biala-ksiega-fdi-w-kwestii-procedur-endodontycznych,111786.html Fri, 15 Mar 2019 11:35:34 +0100 FDI przyjmuje już zapisy na doroczny kongres http://www.infodent24.pl/edudentpost/fdi-przyjmuje-juz-zapisy-na-doroczny-kongres,111599.html Wed, 20 Feb 2019 23:36:26 +0100 Kto będzie reprezentował Polskę w San Francisco http://www.infodent24.pl/edudentpost/kto-bedzie-reprezentowal-polske-w-san-francisco,111466.html Sat, 09 Feb 2019 09:19:36 +0100 FDI w sprawie nanocząstek. Bać się czy się nie bać? http://www.infodent24.pl/techdentpost/fdi-w-sprawie-nanoczastek-bac-sie-czy-sie-nie-bac,111061.html Wed, 28 Nov 2018 07:42:43 +0100 Portugalia: dentysta w każdej przychodni zdrowia http://www.infodent24.pl/newsdentpost/portugalia-dentysta-w-kazdej-przychodni-zdrowia,110977.html Sun, 18 Nov 2018 16:16:21 +0100 Rekomendacje leczenia zaawansowanej próchnicy http://www.infodent24.pl/newsdentpost/rekomendacje-leczenia-zaawansowanej-prochnicy,110968.html Thu, 08 Nov 2018 23:10:06 +0100 Zalecenia FDI: jak myć zęby pastą z fluorem http://www.infodent24.pl/techdentpost/zalecenia-fdi-jak-myc-zeby-pasta-z-fluorem,110901.html Tue, 30 Oct 2018 20:19:12 +0100 USA organizatorem kongresu FDI w 2019 r. http://www.infodent24.pl/newsdentpost/usa-organizatorem-kongresu-fdi-w-2019-r,110835.html Sun, 21 Oct 2018 00:31:35 +0100 Polski ślad (mocny) w kongresie FDI w Buenos Aires http://www.infodent24.pl/newsdentpost/polski-slad-mocny-w-kongresie-fdi-w-buenos-aires,110587.html Thu, 13 Sep 2018 10:38:16 +0100